Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Köztetek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Köztetek is van olyan, akinek egyszerűen nem megy a szexkapcsolat/ barátság extrákkal dolog?

Figyelt kérdés

Valahogyan nekem ez nem megy. Kicsit mindig beleszeretek a partnerekbe vagy valahogyan többet várok. Bár csak 2 ilyen volt, de mindkettő hamar véget ért, (igaz főleg költözések miatt) de mégis eléggé megviselnek. Tudom az agyammal mikor belemegyek, hogy ez semmi és véget fog érni rövid időn belül, de aztán mégis fájdalmas a vége. Azt is tudom, hogy kb. hülyeség belemenni, de mégsem hallgatok a józan észre...Míg a pasik csak továbblendülnek. Nyilván nekik több nőjük is volt mellettem és máshogy gondolkodnak erről, de mégis furcsa.

Szóval csak én vagyok így vele és valgyok ilyen szerencsétlen? Főleg a nők, nem esnek ebbe a hibába?

Tudom keressek komoly kapcsolatot, de még ez sem jön össze soha rendesen, nem egy olyan...

24/L



2016. júl. 27. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Szia!! Ha így állsz hozzá alapból rossz!!!Miért? Mert 1 szexkapcsolat csak azt adja amire vágysz,azt nem amit nem akarsz,igaz? Nem látod a pasit mikor mérges,nem látod amikor épp rád haragszik,nem látod azt amikor épp össze vesztek,ami mind negatívum.Ezek mind kimaradnak,mert ez csak a szexről,az élvezetről szól. Ezért is estek abba a hibába hogy hajlamosak vagytok bele szeretni 1 olyan világba ami hamis!!!
2016. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: Jól mondod. 29/N
2016. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Számomra komolytalan az az ember, aki szexkapcsolatban van. Magam is csak rendes kapcsolatba megyek bele. Miért nem pályázol te is erre?
2016. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mert olyan főleg nem akar összejönni!!
2016. júl. 27. 15:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Baromság.
2016. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!