Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Édesanyák, ha a 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyák, ha a 18 éves lányotok kijelentené, hogy heteroszexuális, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Komolyan vennétek? Nem gondolnátok, hogy túl fiatal még ahhoz, hogy ez fix legyen? Ha csak azután tudnátok meg, hogy lett egy barátja, haragudnátok?
2016. júl. 28. 01:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Értem a gondolkodásod. ;) Ha egy meleg fiatal ahhoz, hogy tudja magáról, akkor a heterók is fiatalok ehhez. És csak azután tudhatják, hogxy volt valakijük.
2016. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinnék neki. Ha nem volt még fiúja nem tudhatja. Az nem számít, hogy róluk fantáziált folyton. Csak bebeszélték neki!! Divatból lett heteró! Majd kinövi.
2016. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Tök jó egyébként, hogy a kérdésem alá világosan odakommentáltam, hogy nem az anyuka vagyok, hanem a gyerek. Nem értem, mit nem lehet felfogni ezen.
2016. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
46%
WTF?? Mi a baj azzal ha valaki hetero?? Az a normális...
2016. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez a kérdés nem komoly!!!!! Csak mivel van aki ugy gondolja higy aki meleg az kinőheti, meg nem tudhatja magáról, coming out-olnia kell. Így felmerül a kérdes hogy mivsn ha a gyerek hetero
2016. júl. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi van? Tök értelmetlen már maga a kérdés is, de az utána írt komment még inkább!
2016. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Jó kérdés!!! ;)
2016. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Örülnék neki :D


Kerdezo, nézz utána a hetero kifejezesnek...

2016. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy lány heteroszexuális, akkor a fiúkat kedveli. Teljesen normális.Remélném, hogy ez így marad, és minél előbb bemutatja a barátját, csak védekezni ne felejtsenek el.
2016. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
12-es: Hogy lehetett volna kilogikázni, hogy volt már egy ugyanilyen kérdés? Egyébként se ennek, se a másiknak sincs semmi értelme.
2016. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!