Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Édesanyák, ha a 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyák, ha a 18 éves lányotok kijelentené, hogy heteroszexuális, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Komolyan vennétek? Nem gondolnátok, hogy túl fiatal még ahhoz, hogy ez fix legyen? Ha csak azután tudnátok meg, hogy lett egy barátja, haragudnátok?
2016. júl. 28. 01:36
1 2
 11/15 kovpet ***** válasza:
100%

# 13: Ezzel a liberális EU-val igazad lehet. A többi földrészen is emiatt létezhetnek a melegek és évezredekkel ezelőtt is az EU lehetett az oka létezésüknek.


Remélem, nem hogy gyereked nincs, hanem még te is gyerek vagy. Akkor is durva tudatlanságra vall, amit írsz, de így legalább még változhatsz.

2016. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A liberális Európa mocska ez a homokos dolog."


Az, bizony. Azért létezik az összes földrészen évezredek óta, meg még az állatvilágban is. xD


És sajnos emberi butaság, tudatlanság és korlátoltság sem csak a sötét középkorban létezett.


Mondjuk ha ennyire szeretsz ítélkezni, azt érdemes lenne tudnod, hogy hány homofób férfi kap k.urv@ kemény leckét a karmától, amikor azzal szembesül, hogy a saját fia történetesen nem a női nemhez vonzódik.

2016. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"12-es. Jajj, drágám, hát veled ellentétben én nem egész nap a gyk kérdéseit olvasgatom. Tehát hogy is jöhetett volna át az irónia. 😂"


Az irónia felismerésének képessége szerinted hogy függ össze azzal, hogy valaki hány percet tölt naponta a Gyakorin? xD


De ha némi magyarázat segít, szerintem onnan lehet levenni némi logikával, hogy irónia és humor ihlette a kérdést, hogy a lányok túlnyomó többsége heteroszexuális, tehát egy anyát nem igazán érne meglepetésként a fenti bejelentés, nem kéne barátkoznia a gondolattal, és feltehetőleg egy fiú bemutatás nélkül is elhinné, hogy a lánya a fiúkhoz vonzódik. Még jobban lebutítva a dolgot, egy heteroszexuális lánynak nem szükséges bejelentenie otthon, hogy heteroszexuális, tehát a kérdés nem valós.


Innen meg már csak egy lépés rájönni, hogy jó eséllyel egy hasonló kérdés kifigurázásaként, paródiájaként íródott, vagy szimplán annak a hozzáállásnak a cikizéseként, amikor valaki azt feltételezi, hogy a heteroszexuálistól eltérő szexuális orientáció egyszer majd átvált heteróra.


"De b.u.zuljatok csak Lelkecském, nekem mindegy. 😂😂😂"


A lényegen nem változtat, de heteroszexuális nő vagyok, csak azon lepődtem meg, hogy azt feltételezted, hogy a kérdező nincsen tisztában a heteroszexuális szó jelentésével, és talán a leszbikus vagy biszexuális helyett használta, közben meg annyi logika nem volt benned, hogy akkor mégis mit keresne ott az a megjegyzés, hogy "Ha csak azután tudnátok meg, hogy lett egy barátja, haragudnátok?"


És mindezt azok után, hogy te neveztél valaki mást - egyébként teljesen indokolatlanul, - gúnyos megjegyzések kíséretében "észlénynek".


A "bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű" esete.

2016. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18-as: Ez mind oké, amit írsz, de elnézve a mai 18 éves lányokat simán el tudom képzelni ezt valós kérdésnek. (15-ös vagyok)
2016. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
A kérdés elmés irónia, megértem, jogos. Youtube-on angolul fent van egy film a fordított világról, ahol a homoszexualitás a többségi, az elfogadott, a normális. A történetben meglátnak egy lányt, aki fiúval csókolózik, emiatt kipletykálják és gúnyolódnak vele, hogy "szerencsétlen agyhalott hetero"... A kisfilm végére csoportosan megverik, és megbélyezgik: ráfestik az arcára büntetésből a "hetero vagyok!" feliratot, vagy ilyesmit. Elgondolkodtató.
2016. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!