Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem cikibb szimplán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem cikibb szimplán leszopni valakit mint le is feküdni vele?

Figyelt kérdés

Nincs bajom azzal, ha egy lány néha egyéjszakás kalandokba bonyolódik, szerintem neki is megvan hozzá a joga, ha diszkréten csinálja és védekezik egészségére. Azt azonban nem tudom megérteni mikor egy lány csak úgy buliban leszop valakit. A szexben legalább kölcsönös az élvezet de egy szopással csak megalázza magát. Ti mit gondoltok erről? Aki valamilyen szinten elítéli az ilyen lányokat melyiket ítélné el jobban? Aki csak leszopná vagy akivel szexelne is?


Köszi a válaszokat :)


2016. júl. 29. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért alázná meg magát a szopással? Nem kényszeríti senki, önszántából teszi, örömmel.
2016. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Általában ha egy férfi egyéjszakás kalandozik, annak a partnere egy lány :D Szóval a lányoknál sem olyan néha a dolog hidd el.

Én szex nélkül sosem szoptam le senkit.

(privit nem kérek, mert ezután sem fogok)

25L

2016. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
21%
Véleményem szerint egy nő aki belemegy akár az egyikbe akár a másikba, az nem nő. A NŐ tiszteli magát, büszke, erős, és annak adja oda magát aki kiérdemli. Hogy várhat el egy olyan nő tiszteletet aki csak úgy kiárusítja a testét és még saját magát sem tiszteli?
2016. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
#3 Nem tudom miről beszélsz, de szerintem te magad sem. Mit nem tisztel magán? Mit árusít ki? Nem prostituáltakról volt szó, hanem egyszerű nőkről, akik élvezetből belemennek valamibe.
2016. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
9%
Látom hogy nem tudod miről beszélek, de ez nem engem minősít hanem téged.
2016. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Élvezetet adni is (lehet) élvezetes. Én kifejezetten szeretem látni, ahogy a partner élvezi amit kap tőlem. Egyáltalán nem érzem megalázónak, mondjuk nem is szopok le mindenféle jött-ment alakot...
2016. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem ítélném el egyiket sem, de valahol egyet értek veled, Kérdező. Én pl. ha már odáig eljutok valakivel, hogy leszopom, nem is bírnám elviselni, ha nem lenne szex :D én sem egészen értem az olyan lányokat, akik ezt csinálják, de engem nem zavar, egészségükre, ha nekik jó.
2016. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, a félreértések elkerülése végett, nem volt még soha egyéjszakásom, ami a csóknál tovább ment volna.
2016. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért egy csókot erős lenne egyéjszakás kalandnak minősíteni.....
2016. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg miért alázná meg magát? Èn is mostanában sokat gondolok olyanra ,hogy pl: de jó lenne ezt meg ezt leszopni. Csak úgy igen,mindenféle viszonzás nélkül. Tudod valaki szereti csinálni!
2016. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!