Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (ex) Prostituáltat szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(ex) Prostituáltat szeretnék feleségnek, bolond vagyok? Erre vágyom évek óta

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mindenképpen egy prostituáltat vagy ezzel a foglalkozással már felhagyott hölgyet szeretnék feleségnek, életem szerelmének. A tenyeremen hordoznám, tisztelném és szeretném életem minden percében. Sokszor gondolok arra, hogy ezek a nők mennyi mindenen mennek keresztül. El kell viselni a perverz, beteg vendégeket,teljesíteni a mocskos vágyaikat. Már pusztán az is mennyire rossz lehet számukra, hogy egy olyan ember érintését és közelségét kell eltűrniük, akitől egyébként kirázná őket a hideg. Mindamellett pedig még el is kell játszaniuk, hogy vonzódnak egy számukra taszító, olykor kétszer olyan idős emberhez, mint ők. Ezeket a nőket nem csak testileg, de mentálisan és érzelmileg is megviseli az élet. Szeretnék ezért egy ilyen hölgyet kárpótolni mindazért, amit előtte elszevedett. Az őszinte, érdek nélküli szerelmet, hűséget, odaadást és a legmélyebb bizalmamat ajánlanám fel, ha valaki engem választana társának. Szerintetek hol találhatnám meg a szerelmet? 26F


Légyszi olyat ne írjatok, hogy menjek el prostihoz, mert akkor csak én is így fizetős vendég lennék a sok közül és nem ilyen szándék vezérel



2016. aug. 2. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem olyan hülyeség ám, mint amennyire első tűnhet a kérdés bárkinek. Rengeteg álszent hazug nő él feleségként a világban. Rezzenéstelenül hazudnak a férjük arcába. Egy ex prosti talán túl van azon, hogy örömet okozzon neki egy félrelépés. Talán jobban a stabilitásra vágyik.
2016. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kényszeríti őket, hogy k*rvák legyenek.

Az ilyeneket nem tudom sajnálni ne haragudj.

Sok lány és nő él hátrányos helyzetben de még se állnak sarokra és nem teszik szét a lábukat bárkinek.

Tényleg igaz sajnos, hogy lassan a ribiket becsülik jobban mint rendes lányokat akiknek van tartása.

2016. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond. A te döntésed, hogy milyen lányt szeretnél feleségül venni.
2016. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
K***** ból lesz a jó feleség. Van egy ilyen mondás.
2016. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A szememben minden nő tiszteletre méltó, csak sajnos sokan kerülnek olyan helyzetbe...

Én a legnehezebb munkának ezt tartom, amit ezek a hölgyek végeznek. Kiszolgálva a férfiakat, az ö igényeik, vágyaik az elsők ilyenkor. Háttérbe szorítják a saját vágyaikat, akaratukat, így teljesítve a férfiak kéréseit. A szabadakaratról és a döntési jogról lemondva élnek nap mint nap. Egy ilyen nőnek nagyon hamar sebet ejt, nyomot hagy a lelkén ez a sok szenvedés, tűrés, kiszolgáltatottság,hogy mások kedvük szerint használják őket.


Egy ilyen nő szerintem kellő képpen tudná értékelni azt az életet, amit mellettem élhetne. És itt most fontos,hogy tényleg szeressen, de ne csak úgy szerettel,hanem teljes szívéből, szerelemmel.

2016. aug. 2. 16:05
 6/16 A kérdező kommentje:
*kellőképpen
2016. aug. 2. 16:06
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

"Egy ilyen nőnek nagyon hamar sebet ejt, nyomot hagy a lelkén ez a sok szenvedés, tűrés, kiszolgáltatottság,hogy mások kedvük szerint használják őket."


Ki tehet róla? Egyedül saját maga! Ha nem tetszik neki akkor változtasson.

Komolyan nem értelek kérdező...

Mindenki maga alakítja a sorsát.

Menjen el takaritani vagy a Mekibe dolgozni. Egyből nem "hagy sebet" a lelkén a munka.

2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát volt egy sógorom...

...a neje egy rib anc volt mielőtt megismerkedtek.És az után is.Csak akkor már nem pénzért rajatta meg magát.És a férje háta mögött elmondta minden szerencsétlen,kis fas zúnak.

Szomorú,de nagyon.

2016. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 ez is egy munka, csak kicsit más mint a többi.

Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy csak átmenetileg csinálják, de valami miatt nem tudnak kilépni belőle.


#8 sajnálom hogy ismerősöd így járt. Nálam ezért is fontos, hogy érzelmi alap lé

legyen először, amire aztán felépíthetjük a közös életünket.

2016. aug. 2. 16:27
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

A korábbi válaszolóknak igaza van. A legtöbb túl lusta és/vagy hülye, hogy dolgozzon vagy tanuljon. Arról nen beszélve, hogy keget, higy sokszor többet keresnek mint te napi 8 órás melóval.

Szerinted egy ilyen nővel leget majd normális szexuális életet élni? Vagy egy harmonikus kapcsolatot? Nem hiszem. Ha Ennyire messiás komplexusos barom vagy, akkor segíts a csöveseken vagy a kidobott állatokon.

2016. aug. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!