Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini meleg fiúk, nektek gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini meleg fiúk, nektek gáz ha egy huszonéves srác "bolond"? Egyáltalán bejönnek a huszonévesek?

Figyelt kérdés
Tehát ha, mint egy tini úgy tud szórakozni mindenfélén, stb. Mostanság azon töröm a fejem, hogy milyen jó lenne egy tini srác, akivel a nyáron egy csomó élményt gyűjthetnék, akihez köthető lenne a nyaram? Az igazság az, hogy a barátaim nagyobbik része munka miatt sose ér rá, vagy külföldön él, stb. Így kicsit azt érzem, hogy ha van is egy jó program ötletem kb lehetetlen szervezni rá társaságot. Amit még fokoz, hogy nem is tudják rólam, stb. Szóval ilyen vegyes a helyzet. Gondoltam kicsit felmérem, hogy mit gondoltok erről. Köszi előre is a normális válaszokat!

2016. jún. 22. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvasnám. Vhogy nagyon sok fiatalabb (20 alatti) haverom van és velük érzem igazán jól magam. Csak néha úgy érzem kilógok a sorból :D
2016. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gáz;)

Írhatsz, én is szeretek bolondozni

20f/p

2016. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Én kicsit az ellenkezője vagyok, nem túl bulizós, kicsit zárkózott. Szóval bejön nagyon is, ha egy helyes srác ilyen. 19f
2016. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kifejezetten aranyos, ha egy srác ha a helyzet úgy kívánja le tud menni gyerekbe és tud hülyülni.
2016. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem világ életemben az idősebb, érett férfiak jöttek be
2016. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi huszonéves? 21 vagy 29?


Nekem a felső korhatár olyan 24-25 év, akármilyen is belül a másik

18/F

2016. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek az ellentettje vagyok, inkább a 18év felettiekkel jövök ki jól. De 25 felé nem mennék párkapcsolat szinten.

16/f

2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
nekem jo televagyok tini fiukkal jó programok Budapest
2016. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

16 éves koromban egy 25 éves srácért bolondultam. Magas, vékony, színtiszta izom, eszméletlen jól nézett ki. Soha nem vett komolyan, pedig még udvaroltam is neki.

Mindig azt mondta:

- Petike, te csak tornázzál! Ne foglalkozz a farkaddal, a szex lehúzza a teljesítményedet!

(Szertornáztunk)

2016. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk nagyon hányingerem van attól amikor egy idősebb ember (legyen 25, vagy akár 35) fiatalabbnak mutatja magát viselkedésre csak azért hogy elnyerje a fiatalok vonzalmát.


Beteg szerintem az, aki azért mondja magát "hű de bolondnak", hogy hátha így pár 10-20 évvel fiatalabbat felhúzhat a farkára

Látszik az ha ez a dolog természetesen jön őszintén vagy pedig csak megjátszott

2016. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!