Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket milyen gyakran szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen gyakran szokott dicsérgetni a barátok? Akár a külsőtöket, akár a belsőtöket. És ti milyen gyakran dicsérgetitek a barátotokat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kb 2percenként, mert nemtudom nem megtenni :D rettenetesen jó nő lett, és már őis látja :) őmeg ritkábban szokott, mindig később vallja be h mikor néz, mit néz, mi tetszik neki stb :) 24f.
2016. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: "jó nő lett" ezt kifejtenéd? Lefogyott, edzeni kezdett, máshogy öltözködik stb?
2016. aug. 5. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap elmondja, hogy milyen szép vagy szexi vagyok. Én ritkábban szoktam neki bókolni, de szavak helyett mással fejezem ki azt, hogy én is egy nagyon jó embernek tartom.
2016. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nagyon leharcolt, nyúzott, ápolatlan volt az előző pasija miatt, igy kezdük, most sorra fogyja ki azokat a ruháit amit már bőven akk vett mikor együtt voltunk, edz, formálódik, a-ról d-re nőttek a mellei, lassan e lesz, a lelkiállapota is rendbejött, elfogadta magát, tetszik magának stb :)
2016. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sosem dicsér, ő az a tipikus "egyszer megmondtam, majd ha változás lesz szólok" típus. Most már mindegy is, megteszi helyette más. :)
2016. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ilyen ez :D
2016. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem dicsérjük nagyon egymást.. Mondjuk ha jól öltözik fel akkor meg jegyzem hogy de jól nézel ki meg jól áll.. Ha meg véletlenül sminkelni támadt kedvem.. Nem vakolat csak szolidan. Akkor meg jegyzi hogy dögös vagyok egyébként többet lát smink nélkül mint sminkkel. Szoktunk bókolni de nem nyaljuk állandóan egymás seggét 😄
2016. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sokszor megdicsér és mindig úgy hív, hogy szépségem, nagyon szeretem! :D

Én is szoktam őt dicsérni, hogy jól néz ki, vagy jól áll neki az adott ruha, meg minden ilyesmi:)

2016. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom sose mondta kb még, hogy jól nézek ki vagy bármi. El is gondolkodom sokszor, hogy tetszem-e neki egyáltalán.


20/l

2016. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első, magyarázd már el, hogy edzéstől A ról, hogy a francba nő meg a mell D-re? Komolyan...:D


Kérdésre a válasz egyébként: van, hogy naponta, van, hogy párnaponta dícsér meg a páron :)

2016. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!