Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom elérni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni a barátnőmnél hogy kívánjon?

Figyelt kérdés

Előző barátnőmnél jött elő az hogy mikor már nagyon rossz volt a szexuális életünk akkor megkérdeztem tőle hogy kíván-e vagy valaha is kívánt? A felelet az volt hogy nem.

Na most egy új barátnőm van. Alig vagyunk régóta együtt. De nem szeretném hogy ez újra előforduljon. Szóval arra vagyok kíváncsi hogyan tudom szépen lassan elérni azt hogy meg-meg kívánjon a partnerem és később velem akarjon lenni, én legyek az akivel leakar feküdni minél hamarabb, akiért oda van meg vissza(nem csak szexuális téren).


2016. aug. 10. 22:53
 1/9 Lackoo28 ***** válasza:
Rabolj bankot:)
2016. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha van oylan ember aki tényleg segíteni akar és komolyan gonolja. Azzal akár szívesen beszélgetek privátban is. Nemtől és kortól függetlenül.
2016. aug. 10. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal ,hogy összejött veled ,azt mondja hogy kívan is ,vagyis nálam így van ,meg szerintem ezzel te nem tudsz mit kezdeni vagy segíteni
2016. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem biztos, hogy attól kíván, mert összejött veled. Azért az más, amikor az ágyban mellette fekszel és meztelenül lát, látja, megfogja a micsodádat, meg simogat.

Azt szerintem nem lehet elérni, hogy kívánjon egy nő, ha nem kíván szexuálisan. Sokszor úgy mennek bele kapcsolatba emberek, hogy lesz, ami lesz, mert szimpatikus neki az illető, egymás közelében jól megvannak.

A nem szexuális része könnyebb, mert már veled van, elviszed olyan programokra, amit szeret, megleped ezzel-azzal, virágot adsz neki, bókolsz, megöleled, megértő vagy vele, stb...

2016. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vidd el kívánság kúthoz
2016. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az előző barátnőd azt felelte, hogy soha nem is kívánt vagy már csak a vége fele nem? ez nem tiszta, ha azt mondta sohasem kívánt mit reagáltál rá, hogy nem kezdted el fojtogatni ???
2016. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszeru:

Legyél kívánatos!

2016. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hmmm
2016. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6. Nálunk se ment a szex,2 éven át...(nem úgy mint a cirka 10 nő 80%-ával akikkel ezidő alatt megcsaltam) és velem közölte hogy az elejétől nem kívánt,nem fojtottam meg,de kimentem az udvarra és széttörtem mindent...
2016. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!