Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire undorod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire undorodik magától?

Figyelt kérdés
Barátom, ha orálisan kényeztetem, még nem ha nem is orgazmussal végződik, nem csókol meg, csak miután fogat mostam. Ha elélvez bennem, utána már nem hatol újra belém, sőt, kézzel sem nyúl hozzám addig, ameddig nem zuhanyoztam. Azt mondja, taszítja a sperma.
2016. aug. 12. 09:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lányok, akiknek ilyen pasija van! Ne hagyjátok már magatokat ilyen szinten megalázni! Hogy tűrhetitek el, hogy a pasitok ilyen szinten tárgynak nézzen benneteket, hogy lesz.pat, de onnantól tisztátalannak bélyegez!?!? Mekkora bigottság már ez! És hagyjátok, hogy ugráltasson, tipliztessen benneteket fogat mosni, zuhanyozni? Bocs, de ti nem vagytok komplettek, hogy ilyen megaláztatást elfogadtok!
2016. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon búza dolog még a saját ondódat is a szádba csurgatni. Globális felmelegedés van, vagy mi?!
2016. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem, csak vannak olyan férfiak, akik nem undorodnak a saját férfiasságuktól, hanem felvállalják. Ha már globális felmelegedést emlegetsz, nem inkább azokra lehet ez jellemző, akik azt szeretnék, hogy bár ne is jönne ki belőlük ilyen undi férfinedv, és látni se bírják a nőket, akiken rajta van?
2016. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!