Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti melyik orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik orgazmus fajtát szoktátok átélni inkább a hüvelyi vagy a csikló?

Figyelt kérdés

Ha párotokkal csak csikló orgazmust sikerül átélnetek az hosszú távon rossz vagy meg vagytok elégedve azzal is?

Ha jellemeznetek kellene, hogy mi a különbség a kétfajta orgazmus között, hogyan írnátok le?



2016. aug. 14. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában csiklóorgazmus de van mikor sikerül a spriccelős hüvelyi orgazmus ;)
2016. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a többi kérdésre a válasz? :)
2016. aug. 14. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a csikló orgazmus sokkal intenzívebb mint a hüvelyi. A hüvelyi orgazmusnál nagyon begörcsölnek az izmaim felmegy a vérnyomásom és elkezd fájni a fejem. Orr vérzés is előfodult már... Szóval én jobban szeretem ha csiklóorgazmusom van
2016. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még életembe nem volt hüvelyi orgazmusom. De páromat nem zavarja, hogy csak csikló orgazmusom van, már megszokta az évek során, hogy nem vagyok rá képes
2016. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem
2016. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
csak magam vagyok kepes a csucsra jutni masnak meg sose sikerult semmilyen formaban, igy en egy csiklo orgazmussal is beernem :D mar csak azert se szeretnek huvelyit mert akkor spriccelek ami szamomra kellemetlen lenne a masik elott, inkabb megtartom magamnak :)
2016. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha magam vagyok, akkor inkabb csikló. Ha a férjemmel, akkor vagy csak csikló vagy csak hüvelyi, vagy mindkettő egyszerre. Na az a legszuperebb ! Spriccelni is szoktam, legtöbbször mikor ő csinalja nekem. 30/N
2016. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Életemben nem volt még hüvelyi orgazmusom, de a csiklósnál nincs is jobb.:')
2016. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!