Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a minimális elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a minimális elvárás szexuális téren a partnerrel szemben?

Figyelt kérdés

Nekem:

-Csupasz és tiszta legyen a puncija

-Maximum néhány hónap kapcsolat után szedjen fogamzásgátlót

-Heti minimum 3szex

-Heti minimum 1szopás


2016. aug. 14. 17:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

Minimális elvárás? Higiénia.

Nem várom el, hogy fogamzásgátlót szedjen, hiszen az nem cukor, hanem gyógyszer. Ráadásul hatással van a hormonrendszerükre, ami szerves része az életnek. Inkább felhúzok egy nyamvadt óvszert, mint, hogy ráerőltessem a fogamzásgátlót.

Hogy mikor és mennyit szexelünk, és azt milyen formában, azt majd megbeszéljük. Ha hetente van már 2-3 alkalom, az jó.

2016. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Heti minimum 3szex

-Heti minimum 1szopás"


Ez tényleg nagyon minimális.

2016. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%

Hogy felháborodott a sok hülye p*a csak mert valaki férfiként elvárásokat mert irni.

Bezzeg amikor ők tételesen felsorolják centure pontosan a f*zméreret, testmagasságot, hajszínt stb az rendben van.

2016. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező mióta minimum elvárás, hogy egy idő után tömje magát egy lány / nő hormonális szerekkel ( fogamzásgátló tablettával) mert te lusta vagy gumit húzni? Ezért inkább tegye tönkre az ember a szervetét hormonokkal hogy neked jó legyen? Hát gratulálok!!!!
2016. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Más fogamzásgátló eszköz is szóba jöhet, de én nem vagyok hajlandó éveken át gumit húzni. A natúr szex az igazi, az óvszer előtt senkiben fel se merült, hogy mi lenne ha valamit ráhúznék a farkamra, hogy ne érezzek semmit. Nektek alig csökkenti az élvezetet, de nekem pl tízszer jobb nélküle. Nem a férfi kötelessége, hogy a nő ne essen teherbe! Ráadásul biztonságosabb, olcsóbb, kényelmesebb megoldás. Az egyetlen hátránya, hogy lehetnek mellékhatásai. De nem kell itt hisztizni a hülyeségek miatt, az allergiagyógyszertől elkezdve mindennek lehetnek mellékhatásai.
2016. aug. 14. 19:02
 16/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azt mondod nincsenek elvárásaid. Hát kíváncsi lennék mit szólnál ha az óvszer nem jöhetne szóba, mert a párod pl allergiás rá. Vagy ha mindennemű nyáltól undorodna és nem hajlandó sem csókra, sem orálra. És még sorolhatnám.
2016. aug. 14. 19:05
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Lol.

Le lettél hurrogva, jogosan ! - és Ennyi volt a vissza vágás !??

A higiénia alap : Oda - vissza!

Nem lehet és nem is egészséges ezt így lefektetni, hogy egy héten mennyi !? mi !? hogy !? :)

Nyilván ha jó minden az az alap !!

Gyógyszert pedig ráerőltetni valakire ... hát .. !

+ sokan nem szedhetnek ! Én sem !

De ha nagyon kell" elvárás,, !? ;

Olyannal bújok ágyba, aki iránt érzek is - természetesen el is várom.

Legyen őszinte, a nemi dolgokban is.

Ha valamiért nem szeretném, értse meg! Én is megértem fordítva!

Ha a sz** / legyeléshez épp nincs hangulatom, azt se erőltesse - Úgyis csak akkor lesz " jó,, ha kedvvel csinálom - én sem várom el olyankor a viszonzást !

Ha beteg / kedvetlen vagyok.. vagy nem hangolódtam rá, fogadja el a kezem.. Ne Jöjjön a " jajj biztos megcsalsz " hülyeségelkkel. Egy női test más.

Szükségem van, min. 3 orgazmusra / aktus vagy 30 - 40 percig tartson ki..

Nem elvárás, de a kedvencem 16 alatt és vér pénisz. - amit nyilván nem csekkolok, és ha nem így van, nem dobom ki az illetőt.

Most így megfelel !? :D

2016. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi mondjuk nem óvszert használtunk hanem helyi fogamzásgátlót mert én az óvszereken lévő síkosítóra vagyok allergiás szóval én alapból nem használhatók óvszert. Ha lehetne akkor használnék ;) De ennyierővel pasiknak is ki találhatnának fogamzásgátló tablettát ami mondjuk nemző képtelenné tenné a spermákat a cél ugyan az.
2016. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Létezik olyan injekció ami két hónapra nemzőképtelenné teszi a spermákat, csakhogy pont a nők tiltakoznak ellene a legjobban.
2016. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Lehetnek elvárásaid, mindenkinek vannak, de nem biztos, hogy menni is fog úgy, ahogyan elvárod. Nyilván nekem is fontos, hogy egy pasi ápolt legyen, szexeljünk annyit amennyi mindkettőnknek jól esik, legyen orális szex is oda-vissza, védekezésben is meg tudjunk egyezni. Ez mind fontos dolog. De így belemenni egy kapcsolatba számomra, kicsit erős, mert tényleg pl. gyógyszert nem szedhet minden nő. A többi lehet megbeszélés tárgya, de a higiénia alapvető szerintem, ha szexel az ember.
2016. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!