Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a minimális elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a minimális elvárás szexuális téren a partnerrel szemben?

Figyelt kérdés

Nekem:

-Csupasz és tiszta legyen a puncija

-Maximum néhány hónap kapcsolat után szedjen fogamzásgátlót

-Heti minimum 3szex

-Heti minimum 1szopás


2016. aug. 14. 17:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az elvárásom:rám is gondoljon ne csak a saját önző vágyaira.Ha én beszedem a gyógyszert, húzza fel ő is azt a nyamvadt gumit.Nem érzem csak saját kötelességemnek, hogy ne legyek terhes.
2016. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

- Higiénia + ne legyen beteg

- Álljon mindig, ölelkezéstől elkezdve (kiábrándít egy lankadt farok, sry, én is nedves vagyok)

- Rendszeres szex, amit ő kezdeményez, mert én nem szeretek

- Kb. minden 2. szexnél nyaljon is

- Gumiban is élvezze

- A puncimon kívül legyen vevő más erogén zónák kényeztetésére is

- Szexnél legyen neki fontos, hogy én is elmenjek.

És ez csak a minimum.

Természetesen fordítva én is tudok nyújtani minden szépet és jót. :)

2016. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nálam nincs elvárás. Mindig az aktuális párom habitusától függ, vele közösen alakítjuk ki a szokásainkat.
2016. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Tisztaság; jól csókoljon; szeressen nyalni; akarja, hogy én is élvezzem a szexet; így vagy úgy, de elégítsen ki engem is; ha szeretné, hogy leszopjam, akkor legyen szőrtelen a farka; ne legyen néma szex közben, mert az nagyon lehangoló; extra ként pedig lehetne vastag farka. (N)
2016. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

'Nem a férfi kötelessége, hogy a nő ne essen teherbe!'


Eszem megáll, hát kié?? A szomszédé? Azt a kölyköt ketten hozzátok össze. Az nem úgy működik ám, hogy te tartod a markod az élvezetért, minden más meg a nő baja! Ha bizonyos helyekre bedugod a farkad akkor azért felelősséget kell vállalni. Ha meg nem tetszik ez, akkor dugd egy kecskébe inkább! Majd akkor okoskodjál ha a bíró megítéli a fél fizetésed gyerektartásnak és még a DNS vizsgálatot is neked kell fizetnek... Kiábrándító, hogy az ilyen őstulkok még nem haltak ki. :(

Amúgy meg a gyógyszernek nem csak mellékhatásai vannak, de némelyikbe külföldön már igen sokan belehaltak, és képzeld nem mindenki bírja egészségügyileg. Vagy te talán szeretnél trombózisos, depressziós, állandóan vérző, száraz, lecsökkent libidójú nőt? Ilyen alapon a te gumiellenességed is csak hiszti.

2016. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ekkora hisztit levágni úristen:D
2016. aug. 15. 17:06
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

#25

Mi a f**t hisztizel? Azt irod ketten dugnak. Akkor miért kizárólag a pasi feladata a védekezés. A nő nem tud szólni,nhogy józsikám húzzál már gumit a farkadra? A nő az ilyen egysejtű véglény, igaz?

Mellesleg nem ítélik meg a fizu felét maximum a 20%-ot. Magyar viszonylatban az nem valami sok, ga valaki erre játszik.

És fejezd már be ezeket a b**zi horror sztorikat, higy velehalbak a fogamzásgátlóba. Mégis hol, harmadik világban. Több millió nőnek miért nem lesz baja?

2016. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Na akkor szedjetek fiúk fogamzásgátlót.Aztán lehet hisztizni.Várom sok szeretettel a tapasztalaitokat.😉
2016. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

- Legyen csupasz a teste

- Legyen bevállalós (pl. anál)

- Ne színleljen orgazmust

- Mindig mondja el, hogy mi meddig és mikor jó neki


Azt hiszem, ennyi. A szex gyakoriságával kapcsolatban nincs elvárásom, de heti minimum egy alkalommal gondolom össze kell hozni a kapcsolatunk ápolása érdekében.

2017. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!