Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyik sok férfi arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik sok férfi arra hogy egy csinos, jó alakú nő megalázza, megtapossa, leköpje?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó?
2016. aug. 14. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog! Az első halvány próbálkozásra is olyan agresszívvé válnék, hogy a kedve is elmenjen tőle!
2016. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert érdekli a női dominancia. Egyszer olvastam (még a '90-es évek végén), hogy ez a téma azon pasikat érdekli leginkább, akik valami vezetői, manageri posztban vannak: mivel a hétköznapokon nekik kell erősnek, "dominánsnak" lenni 1-1 tárgyalásnál, szerződéskötésnél, ez hosszútávon nem biztos, hogy jó nekik, mert ő emberileg nem biztos, hogy valójában így akar viselkedni, de a helyzet ezt követeli. Ez frusztrációt okoz nála, és ki akarja próbálni azt is, hogy milyen alávetettnek lenni, és ezért érdekli a női dominancia ezen ága.

Kiemelem: a cikk a '90-es években készült, azóta a felnövekvő generáció már alkalmazkodott a "manageri", gyors életritmushoz. Így a mostani emberek már egy megszokott, a társadalomba beleivódott folyamatot követ. Van egy olyan réteg is, aki viszont azért érdeklődik ezen dolog iránt, mert a neveltetéséből adódóan önbizalomhiányos, így az alávetett szerep nála alaptulajdonság. Egy kisebb hányad pedig azért, mert perverz és egy nő által kapott megalázástól, veréstől tud csak kielégülni.

Amúgy engem is érdekel a téma. (34F)

2016. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Izgat az aláendeltség és a kiszolgáltatottság. Izgat, hogy örömet okozhatok a hölgynek, aki kiélheti domináns hajlamát. Szeretem próbára tenni ls fokozni a fájdalomtűrő képességemet.
2016. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
engem csak az szomorít el, hogy akik nem olyan hűdebombanők, azoktól ezt nem akarják XD
2017. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-nek: pedig ők is tudnak alázni, domináns lenni, stb. Szerintem akinek ez bejön, az nem válogat.
2017. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!