Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek megőrülni vagy mi ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs komoly párkapcsolatom, pár hónapja laza sincs., Laza lehetne de bárkivel azért még sem...

Pár hete iszonyatosan szenvedek, szinte már könyörögnék egy nőnek, hogy megölelhessem megcsókolhassam. Ha lemegyek valami szórakozóhelyre és iszom, ez mégerősebbé válik...

Nem vagyok csúnya sem igénytelen, bármennyire is sokat eljárok szórakozni emberek közé, mivel vak vagyok a nőknek ez annyira nem pálya...

Elképzelhető lehet, hogy a heti egyszeri spangli, vagy a néhai speed vagy eki erősítette fel bennem ennyire ezt?

Nem vagyok drogos sosem költök ezekre, csak a sok munka után ha lemegyek szórakozni ha megkínálnak a barátok esetenként élek a lehetőséggel.


Üdv: 28 / F



2016. aug. 15. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A spuri és a labda után ki vagy ez érthető,akkor nyilván még fo/abbul érzed magad. A spangli lehúz az biztos nem, összességében viszont inkább kezdesz deoressziós lenni. Hogy ez azért van-e mert magányosnak érzde magad vagy ilyen alkat vagy fene tudja. nem biztos, hogy egy csaj aki veled van de nem szereted ki tudna -e húzni ebből, de inkább nem szerintem. Kezdj magaddal valamit, először magadat hozd rendbe és ne azon múljon a kedved, hogy éppen van -e valakid vagy nincs
2016. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, ritkák manapság itt a hasonló értelmes hozzászólások. :) Tessék példát venni! :)
2016. aug. 15. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz semmilyen tudatmódosító szer, hogy az ember sóvárogjon a testi kontaktus után. Evolúciós okokból így vagyunk bedrótozva, még ha ezt manapság igyekszünk is elfelejteni.
2016. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!