Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kerülhetek közelebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek közelebb egy aranyos, kicsit lányosan viselkedő fiúhoz? (több lent) -MELEG KÉRDÉS

Figyelt kérdés
Van a suliban egy vaditó szőke, kék szemű helyes srác. Ritkán látom, de akkor mindig mosolyog, cuki vékony de azért fiús hangja van, első látásra beleestem. A szivem kiugrik ha meglátom, elönt az eufória és stb, stb. Kideritettem a nevét, hogy melyik osztályba jár és hogy hol van az osztályterme, illetve azt is látom, hogy merre megy haza. (suttyomban mindent ki szoktam deriteni arról aki tetszik, én már csak ilyen vagyok :) ) A lényeg, hogy látom benne a meleg/biszex hajlamot, egyszerűen "kiolvasható" belőle; lehet, hogy tévedek de sose éreztem még ennyire egyértelműnek valakiről, hogy ilyen téren más. Egy szót sem tud magyarul, de ez most nem is számit semmit, mert tudok annyit románul, hogy megismerkedjek, megbarátkozzak vele -> az egyetlen kérdés az maradt, hogy hogyan? .. gondolkoztam valami olyasmin hogy előbb "titkos hódoló" ként úgymond levelek, ez-az (úgyis szokott lenni ilyen szerelmes levelezős projekt suliban), és ezután valahogy megismerni. Egyszerűbb lenne megismerkedni vele az utcán, de olyankor vagy ő vagy én nem vagyunk egyedül... Bocs hogy túl hosszan magyarázok, de segitség kell ebben... Előre is köszi :) (sértős,értelmetlen stb válaszokat pls mellőzni)

2015. dec. 14. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia en is Romaniaban elek es ... ha akarod tudok segiteni :D
2015. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm szokta kipuhatolni ezeket facen. Ha akarod neked is segíthet.
2015. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a Facebook szerintem nem a legjobb megoldás erre, de kitudja
2015. dec. 14. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

írj neki facen,hogy ismered a suliból és haverkodni szeretnél.

Vagy tényleg titkos hódolóként írj neki az cuki lenne :D

2015. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

miért nem gondolod jó dolognak a facebookot? :D szerintem erre találták ki! :D viccelek.. de amúgy, szerintem mielőtt bármit is csinálsz derítsd ki hogy tuti meleg-e.

aztán szerintem ne a suliba közelíts felé, hanem pont hogy máshol. esetleg ha jár valahová sportolni, akkor írhatsz neki fb-on, hogy érdeklődsz ez és ez után a sport után, és tudod hogy is sportol , mi a véleménye róla?

vagy derítsd ki hova jár szórakozni, ott fesztelenebbül lehet ismerkedni..

első körben szerintem ne "támad " le hogy te titkos hódolója vagy, hanem inkább barátságosan közelíts

2015. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez a levelezéses dolog elég gáz lenne, szóval hanyagold.

Próbálj meg inkább valami hülye indokkal odamenni, hogy nem-e tudja pl., hogy ez meg az hol van vagy valami ilyesmi.Esetleg szórakozóhelyen lenne még értelme, mert ott sokkal szabadabb az ember, te is, ő is.

DE!!!! Előbb mindenféleképpen ki kell derítened, hogy van-e benne hajlam, mielőtt "színt vallasz" neki. Ha nem meleg, akkor is lehettek jó barátok, anélkül, hogy kellemetlenséget okozna esetlegesen neki, hogy te többet érzel iránta.

2015. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán menj oda hozzá és beszélgess vele, mintha csak egy osztálytársad lenne.
2015. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na kiderült?:D
2015. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem vele, találkoztunk is, beszélgettünk :33 most három hétig nem fogom látni a vakáció miatt :( de remélem azalatt sokat fogunk beszélgetni Fbn és jobban megismerkedünk :4
2015. dec. 17. 16:52
 10/14 anonim ***** válasza:
milyen volt?kiderült hogy meleg/bi-e?
2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!