Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagykorúként egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagykorúként egy 15 éves lánynak szexuális témájú videót küldtem és feljelent, akkor kerülhetek börtönbe?

Figyelt kérdés
Utálom magam amiért ezt tettem, rendkívül szégyellem de már nem tudok változtatni rajta. Milyen büntető kategóriába esik az ügy?

2016. szept. 1. 16:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy megnézné-e webcamen. Azt mondta inkább videón mert azt többször is megnézheti. A facebook profilomat letöröltem, az mennyi védelmet adhat? Nem találhat rá ugyanis
2016. szept. 1. 18:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Elég lett volna letiltanod..
2016. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha valakivel a szexről beszélsz nyilván nem azért van mert a bibliát akarja olvasni,igaz? Azt írtad miután törölted utána írta a börtönt.Lehet épp azt akarta hogy meg f.a.r.k.a.l.d.
2016. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
gondolkozz mielőtt cselexel!!! Igen,és mit mondana a rendőrségen? A szexről beszélgettünk és elküldte? Jaaaaa hogy volt előzménye? egy 15 éves lány pont így megy a rendőrségre nem?
2016. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Erre én is gondoltam :D Szerintem azért lett pipa mert nem szexeltél vele :D Hidd el nagyon perverzek ezek a mai tinik!
2016. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az meg a másik hogy feljelentést nem tehet fiatal korú! Max kivételes esetekben! Ilyen esetben kell a szülő is! ÉS szerinted oda állítana a szüleihez hogy ,gyertek már el velem a rendőrségre mert egy idősebb pasival pervezkedtem és elküldte videón ahogy kiverte :D Az az igazság hogy nagyon viszket a nunija annak a kis csajnak és annyira felizgatta a látvány hogy szerintem még a bokája is nedves lett :D Aztán berágott rád mert nem farkaltad meg!
2016. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amugy siman mondhatod azt is h valaki feltorte a facebookodot es az aki kuldte az nem voltal... ;)
2016. szept. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez sehogy sem büntetendő.

1. Habár bizonyos esetekben felnőtt tartalmak gyermeknek való mutogatása esetlegesen kimerítheti a kiskorú veszélyeztetésének fogalmát, ez jellemzően csak akkor valósul meg, ha egy felügyeleted alá eső személy a sértett, vagy ha olyasmire próbálod rávenni, amitől súlyosan károsul, vagy bűncselekményt hajt végre. Ezek közül itt egyik eset sem áll meg.

2. A szexuális önrendelkezés korhatára Magyarországon a 14. életév. Egy 15 éves szabadon szexelhet, masztizhat, nézheti, ahogy mások masztiznak, sőt, olyan gruppen-análgangbang-bukkake-partiban vehet részt, amilyenben csak akar. Egy dolgot nem szabad: felvételt készíteni vagy birtokolni a 18. életévét be nem töltött személyről. Minden más esetben azonban szexuális téren ő ugyanúgy kezelendő, mint ha nagykorú lenne.

3. Az aktus az ő kérésére történt, és erre bizonyítékod is van.


Összegezve: te semmi olyat nem tettél, ami miatt büntethető lennél.

Nem kell utálnod magad, csak túl naiv voltál, de semmi rosszat nem tettél. (Sőt, ő az, aki ezzel a fenyegetéssel már bizony súrolja a törvényesség határait.) Azt viszont jegyezd meg: SOHA nem küldünk senkinek intim fotót/videót. Nem azért, mert bűncselekmény lenne, mert nem az. Hanem mert óriási visszaélésekre adhat okot. Még annak se küldj, akivel épp aktuálisan megbízol. Ki tudja, mit hoz a jövő, vagy netán ki kotorászik illetéktelenül a gépében.

Ha pedig valaki meg akarja nézni, ahogy önkielégítesz, azt tegye meg élőben. A skype sem életbiztosítás, nem nagy kunszt rögzíteni a képét...

2016. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!