Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet depressziós vagyok?...

Mgfzjbfgjjm kérdése:

Lehet depressziós vagyok? Kerülhetek emiatt kórházba?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok! Sajnos súlyos családi problémáim vannak! Mostanában folyton magamba beszélek még állítólag álmomban is, mindig elsírom magam a semmin is. Rosz a közérzetem és néha az öngyilkosságon is elgondolkozom! 1 történt egy nagyobb veszekedés és azóta nem iszok és eszek hányok és hasmenésem is van! Félek h korházba kerülök. Ha bevisznek bent is tartanak? Ha depresziós vagyok rájönnek? Meddig tartanának ben? Nem szeretnem h ezek történjenek ! Esélyes h ez fog történni?

2016. aug. 26. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*1 napja
2016. aug. 26. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne, kérlek ne menj a kórházba! Próbáld meg valahogy másként... vagy majd az idő is segít! A hasmenés és a hányás lehet erős szorongás miatt is! A depresszió az nagyon sokáig fenn álló tünetek, de akkor fel sincs kedved kelni az ágyból napokig. Nálad ilyen nincs.
2016. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél,igyál, döntsd el fejben hogy téged kikészíteni nem...ha hagyod akkor igen....probalj kikapcsolni és ellazulni valahol csak kerüld a konfliktust ha tudod.....egyél,mer nem az izmodat kell elvesztened...ha nem eszel tönkremész...hasmenés és hányás lehet a fájdalomtol...talasztalat...a depresszio mas...a depressziv reakcio a helyzetre az van!nem mindegy hogy depressziv reakcio vagy depresszio....az öngyilkosságon én is...15 éves fiu vagyok...Ha észreveszik rajtad pl tanárok akkor igen...egyél..vigyázz a testedre az egészségedre...lány vagy illene...a veszekdést ha tudod tényleg kerüld...foglald el magad valamivel...ne fegyverrel de érted(bocsi szopoen fertozes XD ) irj privatot..ha akarod viberen /skypeon elbeszélgethetunk...
2016. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem birok ha eszek és iszok akkor jön a hányás hasmenés 😕 nem akarok kórházba kerülni meg ha bekerülöj attól félek h elkezdenek faggatni és csak sírvafakadok és akkor elmondok mindent és elvisznek valahova....
2016. aug. 26. 20:02
 5/8 anonim válasza:

mindjárt kezdődik a suli. van iskolapszichológus nálatok? vagy valami iskolaorvos? ha igen, menj el hozzá és mondd el neki, hogy mi van veled, hogyan érzed magad. vagy menj a háziorvoshoz és mondd el neki a tüneteidet, illetve hogy családi problémáid vannak.


nem fogsz kórházba kerülni, egy depressziós embert meg sehol nem tartanak bent. gondolj bele, alig van pénzük a kórházaknak, miért tartanának bent a kórház költségén egy olyan embert, akinek "csak" lelki gondjai vannak...? ettől nem kell tartanod. jó lenne, ha egy pszichológusnak el tudnád mondani a problémáidat.

2016. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Depresszió miatt nem visznek senkit sehova, nem tartanak bent a kórházban sem. Ha viszont tényleg nem eszel, iszol, akkor kiszáradás ill. alultápláltság miatt könnyen kórházba kerülhetsz. De akkor sem fognak bent tartani, adnak egy infúziót, max. 1 napig ott vagy, aztán jöhetsz haza.


Viszont jobban járnál, ha ezt nem várnád ki, hanem magadtól keresnél fel egy szakembert, mert ha a stressz miatt nem tudsz étkezni, akkor azzal kell kezdeni valamit. Étel nélkül nem fogsz sokáig élni.

2016. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan írj egy privát üzenetet, szívesen meghallgatlak - természetesen anonimként. :) Nekem is vannak hasonló problémáim, nem mellesleg majdnem egy korosztály vagyunk.
2016. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 k0rva válasza:

Szia

kitartást. Jobban vagy azóta?

2020. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!