Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy nincs agresszív kinézetem, mint a legtöbb férfinak?

Figyelt kérdés
180 cm,70 kg körül vagyok,nem ébresztek agressziót,valahogy rám van írva,hogy gyenge vagy nem tudom.Kicsit fiatalabbnak mondanak a koromnál(kb. - 5-8 év).Hogy lehetnék mégis valamiféle módon bizalmat ébresztő,férfias vagy ilyesmi...(úgy érzem emiatt nem jutok el a szexig,bárkinél próbálkozok,az csak barátkozni akar,vagy azt se)

2016. szept. 6. 19:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó-Nekem kapásból az jön le egy kis férfinál,ahol a nő a magasabb,hogy az anyja.Engem biztos zavarna.Lehet nektek nőknek másként jár az agyatok,de nekem az a gondom,hogy nem ébresztek olyan hatást,mint egy "agresszív" férfi.Meg tudnám védeni magam komolyabb szitukban is...sokszor amiatt is kötöttek belém,mert szinte virít,hogy ez gyenge,támadjuk be,stb..De egy nő azt nem látja,hogy ki milyen képzett,ő csak a testalkatot,testmozgást veszi le tudat alatt(nagy kar,váll-biztos erős,meg tud védeni,magas-férfias,stb).
2016. szept. 6. 23:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom neked, hogy keress egy dominát vagy, ha ennyire bajod az, hogy gyengének néznek edz. Amennyiben nincs pénzed kondiba járni fegyenc edzéssel is ugyan úgy izmosabb leszel. Azt ne várd el, hogy fél even belül látszani fog (kivéve, ha tömöd a "jumbot" és "felpumpálod" magad). Viszont, ha nem vagy képes bármit is tenni csak egy rinyagép vagy :)
2016. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó-Nem kell edzenem,ha tudnál olvasni,akkor értelmezted volna.
2016. szept. 8. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!