Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő az ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő az ha már több mint 10 férfival voltam 20 évesen?

Figyelt kérdés

Miért hívja az ilyen nőket Rib****-nak, kur***-nak?

Azért mert kiélem magam most és nem 30-40 évesen amikor már akár gyerekem, férjem lehet?


2016. szept. 8. 10:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

9, A normálisabb nőknek sem fog kelleni egy olyan férfi aki megdugta a fél várost. Lehet az ilyennel tervezni közös jövőt? Na ugye.

A férfiak ugyanígy vannak. nem fognak egy ribivel hosszabb távra tervezni, mert nem ér annyit. Ennyi.

2016. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Csináld azt ami jól esik, de csak akkor. Ha csak azért szexelsz valakivel, mert lelki bajod van, akkor van itt probléma.
2016. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%
Annyira bírom amikor tirir!bancok azzal jönnek, hogy most élik ki magukat és nem 40 évesen. 40 évesen pont ugyanekkora k--va leszel, mert nekem ne mond, hogy aki 20 éves koráig több, mint tíz férfival volt, az majd 30 évesen megházasodik, és jó esetben 50 évig kibírja egy pélóval. Aha, persze :DDDDD
2016. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

9

Dugni ribi kell, később feleségnek rendes nő


Minden embernek maga felé hajlik a keze. Nincs ebben egyetemes igazság, hanem mindenkinek saját igazsága van

2016. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%

Sorolom:

1. A legtöbb nőnek 40 éves korára sem lesz 10 szexpartnere. Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl. 16 évesen összejön egy sráccal, szerelmes, aztán 3 év múlva szakítanak.

19 évesen összejön egy másikkal, járnak 2 évet, aztán szakítanak. Aztán a következővel összejönnek, összeköltöznek, hozzámegy és szül neki egy-két gyereket.

Ha jól számolom, 16 éves kora óta rendszeres nemi életet él, és összesen volt 3 szexpartnere.


Kiscsillag, ha te a 10 pasi között nem találtál egyet, aki azt mondja, hogy kellesz neki hosszú távra, az nem jó ómen. Az se, ha te nem akarsz tőlük semmi komolyat de alájuk feküdtél. 10 kapcsolatból gondolom egy sem volt több éves, jó esetben nem egyéjszakások. Mert több éves kapcsolatból azért valljuk be, hogy ku.rva nehéz 10-et összehozni pár év alatt...


Azért érzed a különbséget, remélem...


2. Nincs olyan, hogy kiéled magad.

Illetve van, még apám azokra a nőkre mondta, hogy kiélt, akin látszott 30 évesen, hogy több fa.szt fogtak, mint kilincset, lógott rajtuk minden (hála a sok bulizásnak, piának és ciginek...), és kinéz 40-nek.

Ilyen értelemben te is kiéled magad.


De ettől még nem lesz belőled 30-40 évesen jóravaló családanya.


3. Már csak azért sem, mert a város legnagyobb ribijének híre megy. Kb. minden pasi eldicsekszik vele az összes haverjának, hogy a farkára húzott, azt ugye tudod? 10 pasi után kb. 100 tudja rólad, hogy lenyeled-e, és hogy baba vagy saláta... Na, ők nem akarnak majd tőled semmi komolyat.

20 évesen jó gondolatnak tűnhet, hogy majd 30 felett megállapodsz, férjhez mész, és családod lesz. Na de kivel?!

Mert az élelmesebb csajok már 22-25 évesen "lestoppolják" a valamire való, rendes pasikat, és majd 2-5 év járás után boldogan hozzámennek 30 éves koruk előtt.

Akik neked maradnak, azok a hasonló kur.vapecérek, a selejtesek, és anyuci pici fiai, az elváltak, szóval nem igazán van kilátásban boldog házasság és megállapodás egy tökéletes férfi mellett.


4. Pár év házasság után fogsz vergődni, hogy unalmas, lapos, a semmi se jó. Ugyanis halvány lila fin.god nincs arról, hogy milyen egy tartós, hosszú kapcsolat. Neked ilyen nem volt! Na, ezért lett volna jó, ha fiatalon már próbálgatod a dolgot, és átéled, mi jön az után, ha elmúlik a nagy kezdeti lángolás.

Aztán vagy beadod a válást, vagy elkezded megint kiélni magad, és csalod a férjed. Aminek válás a vége.



És aztán ott találod magad 35 éves kiélt nőként, egy gyerekkel, frissen elválva, és lehet kezdeni előlről.


A többiek is ezt írták le (örökké ribi marad, aki az volt), csak én igyekeztem neked az is elmagyarázni, hogy miért!

2016. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

15, +1

nem vagy semmi. minden szavaddal egyetértek! Férfi vagy?

2016. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
47%

11


Szép amit mondasz elméletben, de a valóság nem ezt igazolja. A férfiak akik megdugták a fél várost, találnak nőt maguknak tartós kapcsolatra, ha akarnak.

Akár rendeset is. Aki vagy nem tud a múltjáról vagy nem érdekli

2016. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
72%
17, Biztos van ilyen is, mint ahogy egy ribi is találhat magának normális párt. Az én környezetemben viszont ez nagyon ritka. Egy értelmi szint felett szerintem az ember nem akar ilyen társat. Kivétel persze, ha ő maga is ilyen.
2016. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Miert kell ezt mkinek elmondani? Ki itel el? En ennek sokkal tobb fetfivel voltam, meg novel is a tobbszorose de nem beszelem meg a szexualus eletemet massal. 2 baratom tudja hogy hedonista vagyok es szeretek szexelgetni. Ennyi.
2016. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk jogos. A szűkebb családból pár ember és pár gyerekkori jó barát tudja mennyire vagyok csajozós.


Mégis hogy tudná meg ezt sok ember? Nem az ismerősi körből kúrok, hanem isneretlenekkel én is. Nincs olyan higy "híre megy" ba szki. Hol? A százezres nagyvárosban ahol lakom?

2016. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!