Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az hogy a srac...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a srac állitolag eleggé tapasztalt szeretkeztünk jo hosszan es a srac nem ment el?

Figyelt kérdés
Azt jelenti h nen csinalok eleg jol? Vagy nem elvezte elegge? (Akikkel eddig voltam azoknaknak tetszett es el is mentek)

2016. szept. 9. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak is lehetnek gondjaik, simán előfordul, ha

nem tud az ember teljesen ráhangolódni az együttlétre.

2016. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt jo akkorvan szaja es mondja hogy o hogyan szereti. Gondolom nem vagy gondolatolvaso. Lehet nem volt eleg jo vagy faradt volt. Van amikor a ferfiaknal sem jon ossze.
2016. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akiknek sokkal nagyobb élvezetet nyújt ha a lányt kényeztethetik. Én is ilyen vagyok, nem szoktam mindig elmenni, inkább azon vagyok, hogy a barátnőm minél többször menjen el és hogy minden szinten kielégüljön (érzelmileg és testileg is).

Van, hogy csak úgy hirtelen nap közben amikor épp olyan helyen vagyunk kinyalom stb.

2016. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen .. Mindent kipróbáltunk , minden pózba próbáltuk amit csak tudtunk .. De az istenért sem tudtam elmenni :/ majdnem 4 óra hósszáig csináltuk ..de akkor nem is nagyon élveztem , nem is volt kényelmes hely ahol csináltuk , meg valahogy mar aztán elment a kedvem is töle .
2016. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!