Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pharmatex krém+naptármód....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex krém+naptármód. +megszakítás nélkül? Házasok vagyok, szeretnénk babát, de még nem most. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Mindenképpen érezni akarom a páromat, ezért a gumi kilőve. Tablettát trombózishajlam miatt nem szedhetek. Eddig megszakításoztunk, de mostmár azért olykor szeretném, ha bennem érne véget, számomra ez nagyon felemelő érzés, igazi beteljesülés. De az a fránya tabletta, az lenne a legjobb, de sajnos nem kivitelezhető. Spirált nem akarok. Valaki segítség?

2016. szept. 14. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Amit felsoroltál azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba. De mást nem rakass fel hormon mentes spirált vagy pesszáriumot! De ott van még a hüvelygyűrű is. 22 L
2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A hüvelygyűrű is hormonos. Semmiféle hormont nem vihetek be :(
2016. szept. 14. 12:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Pesszáriummal meg az a bajom, hogy érzem szex közben és azon agyalok, hogy vajon hogy fogom eltávolítani. Ahhh, tudom bajos vagyok..
2016. szept. 14. 12:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Hallottál már a Pharmatex babákról? Semennyire nem biztonságos. Így együtt a három egy fél fokkal jobb, de finoman szólva sem megbízható.

Az extra vékony gumin kívül nincs jobb ötletem. Úgy legalább bennwd megy el, és azért érzed is.

2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van hormonos spirál, amiben nincs ösztrogén, direkt ilyen bajra kitalált. Kicsit drága, de minimum 3 évig fent van. Nézz utána!
2016. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem baj ha becsúszik... de akkor miért engedték őket piacra?
2016. szept. 14. 13:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ez sok mindentől függ. Van aki évek óta nem lett terhes vele, van aki igen. Esetleg ovutesztelj melle, sokat segíthet!
2016. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A pesszáriumot a doki helyezi fel és távolítja el.. Én 23 hetes kismama vagyok és a tanácsadáson 20 kismamából 12 Pharmatex-et használt védekezésként.. És helyesen használták mert kb. 2-3 éve alkalmazzák és még is be csúszott a baba.. Mivel nem szedhetsz hormon tartalmú fogamzásgátló tablettát se semmit így a hormon mentes spirál marad kB 40 ezer forint 3 évig lehet ez is fent egy huzamban.. De ez sem 100% 22 L
2016. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam évekig bevált a naptár+ hüvelyváladék vizsgálat. A naptár akkor jó, ha viszonylag pontos rendszerességgel jön meg a menszesz, ezért be tudod lőni az előtte egy hetet, a közbeeső időre pedig az ujjaddal mintát veszel a hüvelyváladékodból. A hüvelyk és mutató ujjad között szálat tudsz húzni, tehát sűrű, rugalmas, akkor jó. Ha vizes hatása van, akkor már fogamzó képes vagy. Akkor már a gumi kell.
2016. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok veszekedni, de pont a hormonos spirál az ami 40+ ezer és 3/5 évig van fent, de nincs benne ösztrogén csak levonorgestrel, így a trombózisra hajlamos nők is alkalmazhatják. Ilyen a Mirena vagy a Jaydess. A hormonmentes spirál nem drága,7-10 ezer, tovább is fent lehet, de nagyobb és több vele a baj, csak szült nőknek javasolják. A pesszáriumot pedig nem a doki teszi fel, hiszen csak aktus előtt kell feltenni, csak a méretet mondja meg.

Ha nem baj a baba, akkor ott a minipill is ami szintén ösztrogén nélküli. Kisebb a hatásfoka, másabbak a mellékhatások, de elég megbízható a Pharmatexhez képest.

2016. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!