Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti hogyan veszite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti hogyan veszitek észre egy randin, vagy ismerkedésnél, hogy a fiú, férfi csak sexet akar? Mik az árulkodó jelek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 11:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#7-8, félre lettem értve. Nem az van, hogy kitalálok egy időpontot és kelletem magam. Ez gyerekes és értelmetlen. Fura magyarázni, úgy hogy a ti nézőpontotokból a szex körül forog minden. Ha megcsal, ez van, az egyszer úgyis kiderül és lapát. De mondom, ha valaki képes ennyi ideig játszani, akkor ott már gáz van és ezt zárjuk is le. Nem vagyok én se bizalmatlan, se gátlásos, sőt. Egyszerűen megválogatom, hogy kivel csinálom. Inkább minőség, mint mennyiség, tudjátok. Nem szexkapcsolatot keresek, hanem társat, ergo nem dugni járunk, mint a nyulak, hanem először megismerem és szépen, lassan jön ez a dolog. Valamiből nagyon kimaradnak azok, akik nem képesek élvezni ezt az időszakot - szerintem. Ellenben én nem gondolom, hogy ettől beteges lenne valaki... A tapasztalataimról meg annyit, hogy velem egy korosztály, rendes, normális férfiak is gondolkodnak így - azaz előbb ismerkedés, utána ahogy alakul - bármiféle befolyásom nélkül.
2016. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11: Te vagy, aki félreérted. :) Közel sem forog a szex körül minden, ha szexkapcsolatot keresek (volt már rá példa), akkor azt előre közlöm, de most komoly kapcsolatról volt szó. Annak is szerves része kell legyen a szex. A több hónapos időtartamot te magad mondtad, én pusztán erre reagáltam. A sorrenddel nincs gond, de ennyit várni csak az fog, akinek vagy nem jut más, vagy nagyon unatkozik (esetleg feleség mellett), vagy impotens.


És azt gondolom, egy önmagát és az igényeit kellően ismerő felnőtt embertől elvárható, hogy azért maximum egy hónapnyi randizás után eldöntse, le akar e feküdni az illetővel. Ezt az időtartamot nagyon nyújtani nem hiszem, hogy érdemes.

2016. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egyedül csak én fogtam fel, hogy mit akart üzenni 3-as. Azt akarja mondani, hogy ha egy srác képes eljátszani egy lánynak, hogy szereti, megbecsüli, de ez csupán színjáték a fiú részéről CSAK AZÉRT, hogy bejusson a lány bugyijába, az egy jó nagy görény. Szerintem ezt akarta mondani.
2016. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Sírni tudnék a válaszodtól, egy undorító, gerinctelen féreg vagy."


Miért is? Mert felvilágisítottakak a rideg valóságról?


"Baromság egyetlen puncira koncentrálni, több vasat kell a tűzben tartani."


"Az ilyen gondolkodású hímneműeket kerülöm el jó messzire."


Jobb is. Mivel a pi*ra mindig lesz igény ezért nem tudod felfogni, higy egy férfi számára mennyi melóval jár egy szimpla dugást összehozni. Pénz, idő, energia, tahó lekoptatások. Ga ezeket kockáztatom, elvárom a sikert. Mellesleg a csajok Ugyanezt teszik. Sőt.



"Te az a tipikus férfi lehetsz, aki csupán tárgyként tekint nőkre"


Miért tekintek tárgykénta nőkre?


" te csak jól megdugod mindegyiket"


Az ocsmányakat azokat nem.


" aztán otthagyod, a feleséged/párod csak főzzön, mosson, takarítson, gyereket neveljen meg még dugjon is veled egyfolytában."


Mi mást tud nyújtani egy nő hosszútávra? Én meg gondolom hirdjan haza a milliókat.


" Hogy mit gondol, mit érez, arról magasról teszel."


Ez a nők jellemzője.


"Megjegyzem, hogy ha egy lány hamar szétteszi a lábát nektek, akkor meg már egy könnyűvérű nőcske, aki másra nem jó, csak szexre."


A 90%-otok semmire sem jó csak szexre, tök mindegy mikor teszi szét a lábát.


" Ha kicsit megváratja a dolgot, akkor már ki vagytok akadva, hogy mi az hogy nincs szex még mindig"


A hónapokig játszod az elérhetetlent azért nem egy kicsit kategória. Ha nem érzed a szikrát az elején akkor később se fogod. Akkor ne mi a f*t akarsz tőlem? Higy fizessem a szórakozásodat, hallgassam a sirámaidat?


" mekkora egy aberált gátlásos csaj ez."


Az hát.


" Ti magatok se tudjátok mit akartok pontosan,"


Én tudom.


" mindegyik szar meg szemét,"


Ezt te mondtad.


" Mindegyikkel problémátok van"


Mert egyik se százas.


" de magatokat sajnáltatjátok, hogy milyen nyomorék manapság a női nem."


Ha egyszer az.


"A férfiak sem különbek egy kicsit sem."


Én igen.


" normális csaj kell vagy egy k**rva"


Mivel normálisnincs igy marad a k*va.


" Ha k**urva kell fizessétek, ha baratnő akkor szeressétek és ne csak akkor, ha szétteszi a lábát nektek!"


Ja ja. A barátnő sem fog a két szép szememért szeretni.

2016. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Fiatal férfi szemmel is egy szörnyű alak vagy, az mondja az, hogy nincs normális aki eddig csak csalódott megértem, hogy rossz. Amiket te írtál túllő a gusztustalan fogalmon, ha egy csaj csak arra jó már nem éri meg belekezdeni (18 évesen minden ribit leráztam nézhetett ki akárhogy, ha 1 hónapnál elöbb adta magát viszlát, de hálég megtaláltam azt akit szeretek és lassan 2 éve elvisel engem)
2016. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 Én is erre tippeltem, hogy szerencsétlen rohadt sokat csalódhatott a nőkben, ez is közrejátszhat abban, hogy ilyen a hozzáállása a nőkhöz.


"egy férfi számára mennyi melóval jár egy szimpla dugást összehozni. Pénz, idő, energia, tahó lekoptatások. "


Ha nem csak a szexre mennél, akkor talán könnyebb dolgod lenne. A normális lányok azonnal kiszúrják, ha egy férfi csak szexet akar tőlük és ezért koptatják le őket, mert a normális lányok nem szimpla dugásra mennek, hanem normális kapcsolatra. Ha látják rajtad, hogy csak egy éjszakás kalandra akarod őket, akkor persze hogy lekoptatnak. Ezért mondtam, hogyha dugni akarsz csak, akkor k**rvázz, ha barátnő akkor ne azt éreztesd vele, hogy csak szexre jó. Ja meg persze akkor is lekoptat, ha nem vagy szimpatikus neki, akár külsőleg, akár belsőleg. Ami érrhető is, hiszen minek jöjjön össze olyasvalakivel, aki nem jön be neki? Nem működne a kémia.


"A 90%-otok semmire sem jó csak szexre, tök mindegy mikor teszi szét a lábát. "

Ebben úgy érzem van némi igazság. Tényleg van, aki a dugáson kívűl mást nem tud, még egy teát sem tud megfőzni, de rohadtul nem a nők 90%-ára jellemző ez, hanem inkább pont hogy a maradék 10%. Meg férfiban is van ilyen. Van amelyik egy szöget nem tud beütni, de bezzeg szexelni azt tud. Ritka az az ember, aki szexben jó. Mindenki jó valami másban is. Főzés, éneklés, hagszeren játszás, videójátékok akármi. Meg persze fontosak a tulajdonságok is, hogy valaki együttérző, kedves, mosolygós, humoros stb.

Ha nem csak a pinát keresnéd egy nőben, hanem az értékeit is, főleg a belső értékeit, akkor nem lennél ilyen nőgyűlölő.

Sajnálom azokat a nőket, akiket eddig megdugtál. Csak ki lettek használva.

2016. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%

Nincsenek árulkodó jelek! Amióta világ a világ, a férfi szexet akar. Kár ezt tagadni, és kár ezen rugózni. Takarózhatunk emberi mivoltunkkal, gerincességgel, bármivel. Minél szebb egy nő, annál gyengébb a gerincünk, és annál hajlamosabbak vagyunk megalkudni akár az ördöggel is, csak hogy megkapjuk. Evolúciós nyűgünk ez, nekünk, pasiknak, mi így vagyunk bedrótozva.

A másik dolog, amit viszont a "váratós" csajoknak kellene tudni, hogy a fúk csak az első ejakuláció után látnak tisztán egy nőt. Addig piedesztálra emelik, úgy tekintenek rá, mint egy minden érintéstől óvott, értékes, kiállított szoborra. Mint egy istennőre. Az első szex nagyon komoly lépcsőfok, az dönti el, hogy lesz-e folytatás. Mindazonáltal saját lánykámnak is azt mondtam annak idején, hogy csak akkor várjon, HA TUD. Ugyanis ha TUD várni, az azt jelenti, hogy nem a megfelelő pasassal sodorta össze az élet. Akkor vagy a fiú nincs a helyzet magaslatán, és nem tudja elvenni az eszét, vagy a kémia nincs meg. Akár így, akár úgy, nem ő az a fickó, aki kiérdemelte a szexet. Mert akármennyire nem tetszik is, fiúk, a nőt ki kell érdemelni. Génjeink továbbvitele nem alanyi jogon jár nekünk, hanem meg kell érte dolgoznunk. Meg kell szereznünk a nőt. El kell varázsolnunk, el kell nyernünk a szerelmét, a bizalmát. Ha ez nem sikerül, akkor van még mit tanulnunk.

Csak aztán csínján a tanulással, mert ha nagyon jók lesztek a csajozásban, nehezen tudtok majd leállni! Az ember szereti azt csinálni, amiben jó, amiben profi. És amíg valaki nagyon el nem kapja a tökötöket, mindig lesz szebb, jobb, kívánatosabb nő, akit meg kell hódítani.

2016. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

". Génjeink továbbvitele nem alanyi jogon jár nekünk, hanem meg kell érte dolgoznunk. Meg kell szereznünk a nőt."


De gondolom Szerinted a csajoknak automatikusan jár a lehetőleg megfelelő faszi, aki az erőforrásait meg is osztja vele. Egy nőnek nem kell a pasiért megdolgozni mert neki minden jár igaz? Feltűnt, hogy elmúlt az őskor?

2016. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem csak a szexre mennél, akkor talán könnyebb dolgod lenne."


Nem csak a szexrőlvan szó. Az ún kapcsolat is nagy meló.


" A normális lányok azonnal kiszúrják, ha egy férfi csak szexet akar tőlük és ezért koptatják le őket"


Na persze. Azért sírnak itt annyian, hogy az ügyeletes szépfiú megdugta és kihajitotta őket.


" mert a normális lányok nem szimpla dugásra mennek, hanem normális kapcsolatra"


Ez csak a marketing fogás. Pont ezek menne bele a leghamarabb.


"Ha látják rajtad, hogy csak egy éjszakás kalandra akarod őket, akkor persze hogy lekoptatnak."


Mert akinek pinája van a sose dug csak ha a szerelemnek nevezett illúziót érzi. Jó tudni.


" Ezért mondtam, hogyha dugni akarsz csak, akkor k**rvázz,"


Uncsi már.


" ha barátnő akkor ne azt éreztesd vele, hogy csak szexre jó."


Mi másra jó még?


" Ja meg persze akkor is lekoptat, ha nem vagy szimpatikus neki, akár külsőleg, akár belsőleg."


Az ő baja.


"Ebben úgy érzem van némi igazság."


Azért irtam.


" Tényleg van, aki a dugáson kívűl mást nem tud, még egy teát sem tud megfőzni, de rohadtul nem a nők 90%-ára jellemző ez, hanem inkább pont hogy a maradék 10%."


Igazad van. Lehet az 95 is.


" Mindenki jó valami másban is. Főzés, éneklés, hagszeren játszás, videójátékok akármi."


A csaj ne énekeljen hanem dugjon.


" Meg persze fontosak a tulajdonságok is, hogy valaki együttérző, kedves, mosolygós, humoros stb. "


Az elején mind ilyen.


" nem csak a pinát keresnéd egy nőben, hanem az értékeit is, főleg a belső értékeit, akkor nem lennél ilyen nőgyűlölő."


A pinájuk a legfőbb érték. Amúgy nem vagyok nőgyűlölő.


"Sajnálom azokat a nőket, akiket eddig megdugtál. Csak ki lettek használva."


Miért lettek volna?

2016. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Felesleges veled vitatkozni, az értelmi szinted egyenlő a nullával, sőt még attól is lejjebb. Úgy beszélsz a nőkről, mintha élettelen, érzelmek nélküli rongybabák lennének. Egyértelmű, hogy számodra csak a testük kell, a lelkükkel, érzéseikkel, gondolataikkal mit sem törődsz. Számodra olyanok, mint az élettelen tárgyak.
2016. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!