Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nok ha masztuztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok ha masztuztok elmondjatok ha rakerdeznek?

Figyelt kérdés
Nos en sok lany ismerosom van kozeli baratok es mindnel megszoktam kerdezni h szokott e maszturbalni de mindegyik azt mondja hogy soha.. :D itt viszont folyotn azt olvasom h mar kiskorukba csinaltak stb hogy van ez akkor? :D
2016. szept. 19. 13:30
 1/5 Orultseg123 ***** válasza:

Attol fugg ki kerdezi.


Ha azt mondjak nem maszturalnak hazudnak! Minden lany es fiu maszturbal. Ebben en biztos vagyok. De ezt illetlenseg szerintem megkerdezni. A baratom, vagy baratnom meg kerdezheti nyugodtan.. De ők se akkor ha tarsasagba vagyunk. Ciki lenne..

De vannak akik fel sem veszik. Csak ravagjak az igent.

2016. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktan szégyellni. :)
2016. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért tagadjam? Nem szokták megkérdezni.. De ha még is akkor nem fogom letagadni 22 L
2016. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen attól függ ki és milyen okból kérdezi. Nem hiszem hogy hazudnék, de ha szekálásból kérdezi akkor visszavágnék valamivel vagy leszarnám. Ha udvariasan kérdezi nulla perverzió akkro oké. Persze egy ismerettségi szint is kell ehhez ha az utcán valaki odajönne hogy szia szoktál masztizni? annak nem mondanám azt hogy igen persze valószínűleg mert félnék a reakciójától:D Ami abból ered hogy sokaknak van egy oylan tévképzete hogy aki masztizik és be is vallja az hű de perverz és biztos mindenre és gyorsan kapható.
2016. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki csinálja, csak sokan nem vallják be. :D Mondjuk én is csak olyannak mondanám meg, akiben bízok meg régóta ismerem. 19/L
2016. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!