Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt már veletek olyan, hogy a pasi "udvarolt", tényleg normáilsan viselkedett?

Figyelt kérdés

... majd pár hét (hónap?) után az első szex után lelépett, otthagyott?


Leírnátok, hogy történt?


2016. szept. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem vagyok nő azonban ha én "udvarolok" egy nőnek akkor azt azért teszem mert kell nekem és nem a szex a legfontosabb

Ha dugni akarok vele akkor az elején jelzem neki kihagyva a fölösleges közjátékokat

23/F

2016. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
Én is férfi vagyok, de talán segithetek. Édesanyám szomszégasszonya járt hasonló léppen, később kiderült, hogy az udvarló infarktust kapott, és az egyéb kezelések miatt, egy jó hónapot kórházban/szanatóriumban volt. Ennek jó 25 éve, a szereplők jócskán a 40-es korukban jártak akkor.
2016. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően az az igazság, amit az első leírt.

Én is azt tapasztaltam, hogyha a pasi már az első randin szóba hozza a szexet, akkor vagy lefekszem vele, és soha többet nem látom, vagy nem fekszem le vele és soha többet nem látom. Erre nincs más alternatíva.

Viszont ha egy férfi pénzt, időt, energiát öl egy nőbe, akkor nem csak a szex kell neki. Nagy általánosságban.

Azért van egy-két szemét ember, aki ez alól kivétel. Sajnos én is találkoztam eggyel, bár nem az első szex után hagyott ott, de elég hamar lelépett. Eléggé összetörte a szívemet, de ez van. Sajnos ezt nem tudod kivédeni, a 25-30 év körül az emberek már nem várnak évekig az első szexszel.

2016. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 18 évesen két hétig csaptam a szelet egy lánynak, mire megcsókolt. Felfordult tőle a gyomrom. Majd rá tizensok évre történt hasonló: hetekig beszélgettünk egy egyébként futólag ismerős lánnyal, aranyos volt, tetszett. Aztán megcsókoltam, és felfordult tőle a gyomrom. A puncija ízétől meg rendesen hányingerem volt. Igen, a kémiáról van szó... :)
2016. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, kb. 2 hónapig ismerkedtük, beszélgettünk, randizgattunk, a nap 24 órájában szinte folyamatosan kontaktba voltunk, aztán először mikor ott aludtam nála kicsit többet ittam, lefeküdtünk(első alkalom nekem) a gumi lecsúszott róla, másnap még elmentünk esemény utáni tabiért, aztán hagyott a francba, semmi, hogy vagy stb.szimplán lesz.rta a fejem. Aztán kiderült, hogy a 10 évvel idősebb, házas kolléganőjét húzza és neki nem tetszett, hogy bejöttem a képbe.
2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!