Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátnőm akinek 1 hete vettem el a szüzességét. Tegnap együtt aludtunk és mikor elkezdtem az előjátékot, akkor élvezte. Azonban egyik pillanatról a másikra eltolt olyan volt mintha megijedt volna, vagy félt volna. Ezután megkérdeztem, hogy miért tolt el és ő azt mondta, hogy nem akar róla beszélni. Ezután azt mondta, hogy folytassuk amikor beraktam neki lassan óvatosan elkezdtem mozogni és néhány lökés után megint eltolt, majd azt mondta, hogy folytassam, folytattam és láttam rajta, hogy nem volt számára kellemes ezért ráhagytam. Ezek után átkaroltam és megkértem, hogy mondja el, hogy mi a baj, de ő erre elkezdett sírni és odabújt hozzám. Szerintetek miért lehetett ilyen? Mi történhetett vele? Ötletem sincs róla, hogy mi lehet vele. Ha lenne ötletetek vagy tudnátok segíteni azt nagyon nagyon megköszönném.



2016. okt. 4. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg még egyszer tőle, és biztosítsd arról, hogy bármi is a gond, elmondhatja neked, és megbeszélitek, csak így juthattok előre. Ha molesztálták volna, akkor az első együttlétkor lettek volna jelentősebb problémái, nem utána.
2016. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet önértékelési gondok, vagy csak nem annyira nedves mint amennyire szeretné de neked még is csak jót akart. De csak a komoly elbeszélgetés bátorítás az ami segít hogy kiadja a dolgokat. Bár elég furcsa ez a sírós megnyilvánulás az elöző kommentekben levő megcsalós dolgot alapul véve lehet bűtudat de remélem nem báttya. Ha esetleg rendezitek az ügyit ird meg mi volt érdekel a vége persze csak ha nem annyira intim (bár névtelen oldalon mind is)
2016. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem akarta átadni neked az elején a nemi betegséget,de aztán csak belement :)
2016. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta, vagy fájt neki
2016. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy mi a baj?
2016. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap kiderült.
2016. okt. 6. 20:55
 17/19 anonim ***** válasza:
És? ha nem bok tolakodo erdrkel
2016. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És mi volt a probléma?
2016. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
és mi volt a gond? elmeséled?
2016. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!