Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már valakivel sajnálatból, szánalomból?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem... sajnos én csak szerelemből tudok dugni :(
2016. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Exemmel igen.
2016. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem,és soha nem is tenném!! Nem csak a lányt verném át a szánalom szexel hanem magamat is. Habár erősen kétlem hogy a mai világban lánynak szánalomszexre lenne szüksége mikor a legrondább nőt is d.u.g.j.a valaki. Ha 1 lány nem tud szexuális partnert találni az vagy válogatós,vagy pancser.1 szelfi és legalább 15 jelentkező van. Facebookos társkeresőn láttam hogy a szebb lányok 7-800 likeot kapnak,majd le esett az állam. Akkor miről beszélünk? Szánalomból nem,de csak az élvezet kedvéért szívesen szexelek.Hisz a lánynak sem a szánalomra van szüksége.Hanem arra hogy érezze kívánja valaki.
2016. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. 22 L
2016. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem nem is fogok
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer igen. Annyira sajnáltam a farkamat, amiért már két napja nem volt rajta senki... :-))
2016. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy-egy havernővel, de az inkább ösztön volt. Amúgy is ők kérték.
2016. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!