Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen benyomást kelt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást kelt ha egy szűzlány csak előjátékra vágyik? (Nem keresik senkit csak a véleményetekre vagyok kiváncsi)

Figyelt kérdés

Szűzkuvrának tekinthető? Mélyen érzés lehet egy férfi szempontjából h neki kell mindenre megtanitania a testiség terén, viszont a szüzességét nem veheti el?

Mégegyszer hangsúlyoznám, h ez nem hirdetés.



2016. okt. 17. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9#

Az csak egy lehetőség volt a sok közül. Ott. Petting is, amit én kölcsönösnek tartanék Pláne szexkapcsolatban😊

2016. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj ezzel, csak aztán ne csodálkozz, ha valaki betakar, mint Moszkváét a hó. A kangörcs (alias vőlegénybetegség) ugyanis létező jelenség, és qrva nagy fájdalommal tud járni. Egyébként meg addig jár a korsó a kútra, amíg meg nem bässzák a vízhordó lányt. Majd jön valaki, aki elveszi az eszedet, aztán sutba dobhatod az előre felállított szabályaidat, mert kettőtök ellen nem bírsz majd.
2016. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minden szűz csak előjátékra vágyik, és evés közben jön meg az étvágy meg a bátorság.:)

(Nem 1-2 óra, hanem több hónap vagy több év alatt.)

Ez teljesen természetes. Én fiúknál is ezt tapasztaltam.

Aki érzéki, annak pedig egész életében megmaradt ez a dinamika a szeretkezésben.

2017. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!