Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ha nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha nektek tetszik egy pasi, és csak szexkapcsolatot akartok mennyire számít ha házas, nem független?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindkét fél házas egyenlőek az esélyek.
2016. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Ferfikent (hazas) irom ezt: ha szexelni akar velem nem ez erdekli. Tehat ha egyebkent van benne szandek, akkor ez nem tantoritja el. Most is epp keresek eg ilyet mert kb ket honapja a szeretom szerelmes lett egy kollegajaba es osszejottek. Ilyen is van.

39f

2016. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Amikor válófélben voltam, újabb nagy dúlást végeztem a szebbik nem körében. Mivel nem akartam lekötni magam, mindenkinek megmondtam, hogy nős vagyok, de arról, hogy már külön élünk, hallgattam.

Kétféle nővel találkoztam akkor. Az egyik csoportba azok tartoztak, akiknek volt már dolga nős pasival. Ők köszönték szépen, de nem kértek belőlem. Egy házas férfi sosincs ott, amikor szükség lenne rá. Emellett soha egyetlen vasárnap, szabadnap, születésnap, hogy a karácsonyokról ne is beszéljünk... Csak a lopott délutánok.

A másik csoportba azok tartoztak, akiket nem hozott még össze a rossz sorsuk nős pasival. Ők rövidebb-hosszabb rábeszélés után engedtek az elveikből.

2016. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit elkestem a valasszal, de mit gondoltok, egy csiga eseteben ez hogy merul fel problemakent? Egy csiga ugyanis mindenkeppen hazas, kiveve persze a meztelen csiga :))))
2016. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem probléma én is házas vagyok.
2017. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Az eddigi pàr szexkapcsolatomnàl ùgy jött ki a lèpès,hogy a sràc èppen szingli volt!

(...ès igazsàg szerint örültem is neki,hogy megùszom különösebb "bonyodalmak"nèlkül..)


kivève egy fèrfinàl volt màskèpp..

..az ùj munkahelyemen megismerkedtem egy nàlam idősebb pasival!

Kezdetben semmi nem volt a kölcsönös vonzalmon kìvül..

..tudtam,hogy hàzas ès mèg a gondolatot is igyekeztem elhesegetni,hogy bàrmi is kialakulhat..

De több mint egy èvvel kèsöbb sok lelkizès ès beszèlgetès utàn valami megvàltozott,elkezdett nyitni felèm,màr kereste a tàrsasàgomat..


..szexkapcsolatnak indult,de nèhàny hònappal kèsöbb ràeszmèltem,hogy beleszerettem..


..ekkor èreztem először,hogy zavar sőt egyenesen fàj a tudat,hogy nős...


Nèhàny hònappal kèsöbb kölcsönös

megegyezès utàn megszakadt a kapcsolatunk...


de azòta is fàj ès gyakran eszembejutnak az együtt töltött òràk...



23/N

2017. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is szamit. Nem kezdenem ki hazassal. Undorodnek Tole...
2017. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Ha tudnám, hogy házas, semmiképp sem

Nem tudnék együtt élni a tudattal

2017. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Foglalttal, házassal nem kezdek. Nem akarok családtönkretevő lenni. Amíg volt férjem, őt sem csaltam meg, pedig 4 évig nem volt semmi. Pedig tüzes vagyok, de vissza tudom fogni magam.
2017. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%
Sokat számít. Ha nem boldog, váljon el. A megcsalás undorító, soha nem kezdenék ilyen pasival.
2017. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!