Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm picinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm picinek tartja a 17 cm-es farkamat, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondta, hanem a barátnőjénél voltunk összejövetelen és pont a barátnőm + barátnője fb best beszélgetés volt megnyitva, megnéztem és kajak leírta hogy azt hitte nekem nagy lesz, tök pici. Eddig sosem gondoltam volna hogy méret problémáim lennének, mert az átlag 15 cm nekem +2 cm, az már rossz nem lehet. Azóta szexeltünk párszor de alig állt fel, meg elmenni is alig tudok, szexelni totálra nincs kedvem. Mindketten 25 évesek vagyunk.
2016. okt. 19. 12:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le. Ennyi.
2016. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Mit? Semmit, ez van, ha tetszik tetszik, ha nem viszontlátásra. Férfi vagy te vagy mi? Picsogj itt az jó lesz
2016. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Honnan mérve 17?
2016. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Határeset, de nem kicsi...
2016. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Énekeld el neki a "majd ha nékem sok pénzem lesz" című nótát, kiemelve az alábbi részletet:

"feküdj le egy lóval de ne énvelem!"

2016. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 October15 ***** válasza:
90%
4.: Mi a határeset egy 17 centis dákón?:D Oké én hetero pasi vagyok úgyhogy nem volt és sanszosan nem is lesz bennem urulógus ujján kívül nagyon más. :D De 17 centi hasznos hosszal [tehát nem a segged lyukától mérve] azért szerintem meglehet élni.
2016. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék olyan nővel, akin már a néger kosárlabdacsapat végigment háromszor előttem.
2016. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

;) Ha elfogadsz egy tanácsot egy idősebb nőtől:

Ülj le vele komoly arccal beszélgetni, hogy ne haragudj, de az a helyzet, hogy az eddigi barátnőim sokkal szorosabbak voltak lent, veled pedig sajnos szinte semmit nem érzek szex közben. Tudom, hogy nem tehetsz róla, és a méret nem minden, rájöttem, hogy én így nem tudom élvezni a szexet, mert folyton arra gondolok, hogy mennyivel jobb lenne egy feszes punci. Úgyhogy ne haragudj, ha megbántottalak, de szakítani szeretnék veled, mert én így nem tudom a szexet élvezni.


Aztán hagyd ott, hadd legyen elég ideje elsírni a bánatát a barátnőinek fb-on.

2016. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%

6: Átfogalmazom: Nekem határeset. Eléggé bent van az a pont, amitől élvezni is tudom a szexet, és 17 alatti nem éri el.



8: Hogyha tág a hüvely, ott a vastagság lehet esetleg probléma, nem a hossz, azzal nem függ össze.

Azzal meg főleg nem, amit a kedves 7-es írt. A sok szextől nem tágul ki a hüvely, pont, hogy feszesebb. Ez olyan, mint az edzés. Ha edzel, fejlődnek az izmok. Ha nem, akkor lazul a feszesség...

(Az meg aztán végképp nem mérvadó, hogy HÁNYAN mentek át rajta. 1 emberrel is lehet sokat szexelni, meg sokkal is keveset.)

2016. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajt dobni kell! Úgyis meg fog csalni egy nagyobb farkú pasival.
2016. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!