Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm picinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm picinek tartja a 17 cm-es farkamat, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondta, hanem a barátnőjénél voltunk összejövetelen és pont a barátnőm + barátnője fb best beszélgetés volt megnyitva, megnéztem és kajak leírta hogy azt hitte nekem nagy lesz, tök pici. Eddig sosem gondoltam volna hogy méret problémáim lennének, mert az átlag 15 cm nekem +2 cm, az már rossz nem lehet. Azóta szexeltünk párszor de alig állt fel, meg elmenni is alig tudok, szexelni totálra nincs kedvem. Mindketten 25 évesek vagyunk.
2016. okt. 19. 12:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

csináld vele análba ott majd érzi a méretet.

kicsi? sikositó nélkül beraback betolod neki és ő felsem szisszen,akkor tényleg egy mutás csajt szedtél össze aki be lóf-asz is lötyög.

2016. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem is 17 cm és sosem volt rá panasz. Tudni kell használni.

Valószínűleg nagyon nagy bajok vannak nálatok, és nem a méretre értem. Ha valaki ennyire tapló paraszt, mint a csajod, akkor el kellene gondolkodni a szakításon. (ne haragudj, nincs rá szebb szó)


Az átlag méret Európában 13-14 cm. Ez tudomány és nem valami nők lapja szarság, szval más itt a baj

2016. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!