Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm picinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm picinek tartja a 17 cm-es farkamat, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondta, hanem a barátnőjénél voltunk összejövetelen és pont a barátnőm + barátnője fb best beszélgetés volt megnyitva, megnéztem és kajak leírta hogy azt hitte nekem nagy lesz, tök pici. Eddig sosem gondoltam volna hogy méret problémáim lennének, mert az átlag 15 cm nekem +2 cm, az már rossz nem lehet. Azóta szexeltünk párszor de alig állt fel, meg elmenni is alig tudok, szexelni totálra nincs kedvem. Mindketten 25 évesek vagyunk.
2016. okt. 19. 12:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%

#18-as Ha az neked anakondának számít...Bocs, de röhögőgörcsöt kapok az ilyen kis farakaktól, 17 cm-nél kezdődik egy igazi hímtag!

Kérdező, ezt beszéld meg a barátnőddel, a kommunikáció a legjobb megoldás.

2016. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök hogy meleg vagyok ráadásul mi nem is szexelünk análisan így nem kell félnem hogy kicsi a 15 centis farkam. A műpuncimnak az is tökéletes. Kérdező te meg dugd szét az egyébkênt nagynak számító farkaddal a csajodat úgy hogy lábra se tudjon âllni utána. Garantáltan elég lesz neki onnantól.
2016. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lehet, hogy túl finoman csinálod?Keményebben hatásosabb.
2016. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Volt egy csajom, 17 volt, mikor összejöttünk, és kicsinylette a 18 centimet. Később szétmentünk, majd 5-6 év múlva újra egymásra találtunk. Akkor már nem kicsinylette, sőt!
2016. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
48%
Azt hallottad, hogy mindegyik ribi PONT akkorát érdemel, amit tövig le tud nyelni?
2016. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy olvastad mit írt és örülsz, hogy neki ez pici, mert akkor könnyebben fog menni a mélytorkozás...
2016. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le, ez van. Néhány csaj jobban preferálja a nagyobbat.
2016. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hiába mérted le, az nem számít. Ugyanis:


Hossz szorozva átmérővel + súly/kerület, osztva a hajlásszög négyzetével.


Tehát a pénisz méretéről van szó, nem elég a mérőszalag, kell egy mérleg és egy szögmérő is. Ez az alapképlet mindenki számára hasznos lehet...!

2016. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

25 éves létére elég éretlennek tűnik a barátnőd..

a 17 cm meg egyáltalán nem kicsi méret..akinek meg ennél nagyobb kell hogy elérje a számára élvezetes pontokat, annak elég érdekes hüvelye lehet ugyanis a bejáratnál és az első harmadrészénél a legérzékenyebb a hüvely, ha valaki a méhszája körül élvez, annak elég érdekes anatómiája van..

én inkább a kisebb méreteket preferálom (:

ha a barátnőd egyszer felnő, akkor majd ezzel valószínűleg ő is így lesz

25L

2016. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy a barátnőd olyan gyerekes, hogy kibeszéli méreted.A szexuális problémát miért nem a partnerrel beszéli meg?

17 cm nem kicsi, sőt, nekem már a " komolyan rá kell hangolódni, hogy ne fájjon" kategória.

A lánnyal nem illetek össze.

2016. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!