Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm picinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm picinek tartja a 17 cm-es farkamat, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondta, hanem a barátnőjénél voltunk összejövetelen és pont a barátnőm + barátnője fb best beszélgetés volt megnyitva, megnéztem és kajak leírta hogy azt hitte nekem nagy lesz, tök pici. Eddig sosem gondoltam volna hogy méret problémáim lennének, mert az átlag 15 cm nekem +2 cm, az már rossz nem lehet. Azóta szexeltünk párszor de alig állt fel, meg elmenni is alig tudok, szexelni totálra nincs kedvem. Mindketten 25 évesek vagyunk.
2016. okt. 19. 12:25
1 2 3 4
 11/32 October15 ***** válasza:
100%

9.: Nem emberekről volt szó hanem obamakikról. :D És gondolom arra utalt, hogy a "lány" a lófszhoz van szokva és azért közli, hogy kicsi a 17 cm. :D


Yep nyilván egyéni anatómia kérdése, hogy mekkorával jó valakinek de pls akkor se kicsi max neki nem elég. :D Mármint keress egy mérőszalagot 17 cm az akárhogy is nézzük nem kicsi. :D


A tág punci téma meg szerintem arra akart utalni, hogy adja vissza szívességet a csajnak és utána hagyja ott a francba.

2016. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%

Nos, lassan ideje lenne felnőni...

Először is tanuld meg, hogy a szexben az őszinte kommunikáció az egyik legfontosabb tényező. Ha ilyesmiről nem tudtok egymással nyíltan beszélni (szemtől szemben), akkor megette a fene az egészet. Akkor is, ha belenézegetsz a párod magánbeszélgetéseibe... (az nem kifogás, hogy pont meg volt nyitva... akkor sem olvasom el a párom privát beszélgetését, ha az orrom előtt van, kivéve, ha erre kifejezetten megkér!).

A többi már csak hab a tortán, itt a kapcsolat alapjaival van gond.

2016. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsi
2016. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

" itt a kapcsolat alapjaival van gond."


hogyne...

2016. okt. 19. 12:57
 15/32 October15 ***** válasza:
100%

12.: Ez igaz, de most nem azért.. egyenlőre a csajnak kellene megtanulni egy s mást. Alapvetően egy ilyen húzás után én szépen megmutattam volna neki, hogy miért is írogatja ezt.

2 kimenetele lett volna a dolognak:

Elkezdi a miért olvastad el szöveget -> 2 perc múlva nincs barátnőm

Vagy megtárgyaljuk, hogy pontosan mi is a problémája. Aztán vagy orvosolható vagy nem, ha nem akkor visszatérünk az első verzió 2. részéhez.

2016. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 October15 ***** válasza:
64%
Kérdező: Yep azzal. Ha a barátnőd inkább fb-on trécsel a farkadról mint, hogy veled akkor vmi nem kóser. Ha szakítasz vele akkor javaslom keresd fel a kérdéses bnőt.. hátha bebizonyíthatod, hogy nem kicsi az. :D Nem csalsz meg senkit, a bosszú is megvan, nem kell inkompatibilitással szenvedni és még dugsz is egy jót. win-win
2016. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

# 14: Nem tudom, valahogy nekünk sikerült a párkapcsolat elejétől kezdve folyamatosan beszélgetni ilyesmikről, akár kellemetlen, nehezen felvállalható dolgokról is. Szexben és minden másban is. Érdekes módon soha nem kellett máshonnan megtudnom, ha a páromnak valamilyen problémája van velem és neki sem, ha nekem volt problémám. Meg tudtuk beszélni, meg tudtuk oldani, a játszmázások nálunk kimaradtak.


De ha szerinted a tied egy jól működő kapcsolat, akkor csak folytasd tovább. :)

2016. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
29%
Én nem hiszem el, hogy neked 17 cm-es. Az én 15 cm-es farkam már óriás anakondának számít.
2016. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Hozd fel a témát, mert ez igy megmérgezi a dolgot, vagyis nincs mit veszteni.


Ha ügyes színész a barátnőd, akkor elhiteti veled, hogy csak azért irta ezt, mert a bff-jének méretproblémái voltak egy pasival, es ezzel akarta vigasztalni. Es hogy valójában hanyatt van esve a gigantikus falloszodtól. Neked nem lesz más dolgod mint hinni neki.

2016. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem te vagy pici, ő túl tág.

Ez nem neked ciki. Te nyújtani nem tudsz rajta. Ellenben intim tornával ő tudna szűkíteni a lyukán. Esetleg vesd fel neki, hogy kezdjen el puncira gyúrni.

Ez egyrészt jó lesz neked mert feszesebb lesz a puncija, másrészt jobb lesz neki mert ha jobban rád tud feszülni neki is könnyebben stimulálható ingerelhető a hüvelye ezzel együtt az orgazmuskészség is javul és öreg korára nem lesz vizelettartási problémája sem.

Ha olvastál Kama Sutrat tudnád, hogy nem csak a férfiakat sorolja 3 méretkategóriába, hanem a nőket is.

Így emiatt ne érezd magad szarul. Ha eddig neked jó volt akkor ne stresszelj, és őt meg kérdezd meg bátran akár mondd el, hogy megtudtad, hogy neki kicsi vagy és dumáljátok meg, milyen pózban, hogyan lenne ez neki is a legjobb.

2016. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!