Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire szokatlan, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire szokatlan, ha egy nő odaadó az ágyban?

Figyelt kérdés
Már nem először futok bele ilyenbe, hogy azt hallom egy pasitól, hogy a szexben sokkal odaadóbb vagyok, mint valaha is bármelyik partnerük, viszont nekem meg ez a teljesen természetes, semmi olyat nem csinálok ami nekem ne esne jól, tehát nem arról van szó, hogy én most akkor lesem a pasi minden kívánságát. Valahogy nem tudom ezt felfogni, hogy ez tényleg olyan nagyon ritka dolog lenne. Vagy csak a pasik azért mondják ezt mert mindig az aktuális a legjobb? :)
2016. okt. 19. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból: Hány éves vagy?

Idősebb, értelmesebb, nem kiélt nőknél jellemző ez. A fiatal lányoknál maximum a bizonyítási vágy miatt.

2016. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2016. okt. 19. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány pasid volt eddig? :D
2016. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csináltál, amikor ezt mondták? :D
2016. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 partnerem volt eddig, egyikőjüknek sem én voltam az első, és ez legfőképp az együttlét után került szóba, akkor mondták nekem.
2016. okt. 19. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
mondom PONTOSAN... :D
2016. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23 vagy, akkor azért. Ebben a korban pl. majdnem minden lány azt hiszi, hogy istenien csinálja az orált. Igazából a többség messze van tőle.

Huszonéves korosztályra tényleg nem jellemző az odaadás. A legtöbb nő 30 körül kezd kibontakozni. Akkor már könnyedebbek és fejlettebb a szexuális kultúrájuk.

2016. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy olyan baromi jól csinálom, vagy úgy alapvetően úgy bármit annyira nagyon jól csinálnék és mint a kérdésbe is leírtam ezt nem én gondolom magamról, hanem a partnereim említették meg nyilván nem fogok tőle elszállni, hogy akkor én most annyira ász lennék és maga kérdés nem is erről szólt...
2016. okt. 19. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy odaadó legyen mindkét fél, de manapság sokaknak a szexuális kultúrája egyenlő egy csimpánzéval.
2016. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mennyire vagy odaadó. :D
2016. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!