Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég ha van egy odaadó barátnőjük miért kell más nőket nézni akkor is ha mindent megkapnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nézni mindig szabad. Baj akkor van, ha már nem csak néz valaki.
2016. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aztán azt mondják hogy a ribizlik nem kellenének nekik mégis az olyanokat nézik akkor is ha van kedves normális barátnőjük
2016. aug. 28. 23:52
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez így van! Minden pasi annyira szereti a k**va, meg a rib**nc kifejezést használni a nőkre, ha valami nem tetszik nekik, de pont a ribiket részesítik előnyben! A fene érti ezt! Tisztelet a kevés kivételnek!
2016. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Ribizlik: Nézegetni, ill. szingliként megdugni őket a legjobbak. Barátnőnek nem kellenek az ilyenek, de attól még nézegetni szabad.

Amelyik férfi meg nem nézelődik, az vagy vak, vagy igazi papucs.


Barátnőm társaságában is mindig megnézem a nőket, van hogy együtt kommentáljuk őket. De barátnőm tudja, hogy nem csalnám meg, emiatt is olyan boldog a kapcsolatunk.

2016. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Úgy vannak vele, mint a paraszt a zsiráffal:

"elnézegetem, de otthonra nem kéne"

2016. aug. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Te is ugyanúgy megnézed a pasikat, csak értesz hozzá, hogy feltűnés nélkül tedd. Nem kell ezen fennakadni.
2016. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

most a férfiakról vagy a pasikról szól a kérdés?


23F

2016. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindent kap meg?
2016. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Furák a pasik, ha én tipikus bulizós-csajozós pasit látok, a ribizlik férfi megfelelőjét, akkor nem is nézegetem, mert úgyis tudom, hogy nem jönne be, a személyiségétől undorodnék. Így nem is bámulom, meg nem is feküdnék le vele, mert minek? Aki taszít, arra nem mozdulok rá.

Egyébként nem mindegy, hogy más nők nézéséről, vagy bámulásáról van szó. Bámulni SENKIT nem illik, nem is lennék együtt olyan alpári emberrel, aki forgolódva, tátott szájjal bámul másokat. Abban viszont nincs semmi, ha diszkréten rápillant valakire. Úgyis velem van, engem szeret, és ha hazaértünk, akkor velem fog összebújni. Szóval nekem max a stílussal lenne bajom.

2016. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindent azért nem kap meg, mivel ami neki kell, az egy másik arc/mellpár/punci. :)
2016. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!