Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert gondoljak a 20 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak a 20 eves fiuk, hogy jok az agyban?

Figyelt kérdés

Miert gondoljak a 20 eves fiuk, hogy ki tudnak elegiteni egy 35-40 eves not? Tapasztalatom szerint a 20 eves fiuknak fogalmuk sincs arrol, hogy mi is kell igazan egy nonek.

Ha mar ugy hozza a sors, hogy szexelsz egy idosebb novel, akkor hagyd, hogy o iranyitson!


2016. okt. 19. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#1! - voltam, csak a kérdésre válaszoltam. Kivétel pedig mindig akad.. !
2016. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem korfüggő.Voltam már 30 fölötti pasival,aki tök béna volt,és voltam olyan 18 évessel,aki meg eszméletlen jó volt.Nem kell abban a tévhitben élmi,hogy csak azért,mert valaki idősebb,ügyesebb is.Abszolút nem igaz.
2016. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 icu75 ***** válasza:
Vannak kivételek,de azok tényleg ritkák. Mindkettőnek van előnye és hátránya,véleményem szerint. A fiatal fiúknak az az előnye hogy fiatal a testük és nagyon látszik rajtuk hogy élvezik a szexet,persze technikában, az idősebbek jobbak(40+) rutinosabbak is,de viszont sokkal visszafogottabban,szinte látható izgalom nélkül szexelnek,hangtalanabbak.
2016. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

'Vicc hogy ezek a fiatal kisfiúk tényleg azt képzelik magukról hogy jók az ágyban. De eleve egy értelmesebb lány /nő szóba se áll ilyen fiatal tapasztalatlan fiúval!"


Mert a tinipi*k annyira jók igaz?


Maga a kérdés egy primitív szexista általánosítás.

2016. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elég kevés ember adja elő ismerkedés során, hogy béna lesz az ágyban. Komolyan azt várod, hogy valaki így kezdje az ismerkedést? :D

A kor pedig relatív és a dolog vonatkozik a lányokra is. Ha valaki jó az ágyban, akkor fiatalon is lehet jó. Idősebbeknél persze nagyobb az esély, mert nagyobb a tapasztalat. A lányok pedig szintén azt hiszik fiatalon, hogy istenien csinálnak mindent, mert nem fogja a srác közölni, hogy ez így meg úgy béna volt, hogy aztán sírva elfussanak az ágyból.


És az igények. Nem mindenkinek ugyanaz jön be az ágyban és nem minden nőnek ugyanaz kell. Van olyan nő, aki imádja hosszasan egy pózban, mert úgy tud könnyebben ellazulni és ráhangolódni. Van, aki utálja és a változatosságot szereti. Én pl. rohadt perverz vagyok és okoztam már nálam 5 évvel idősebb nőnek óriási orgazmust. Nem azért, mert tudom, hogy mi kell minden idősebb nőnek, hanem azért, mert passzolt az, amit az ágyban akartunk és mindketten szerettük a durvulást. Ettől még nem fogom azt mondani egy idősebb nőnek, hogy jó vagyok az ágyban. De! Fiatal lányoknál ez sokszor nyerő. Előadja az ember, hogy ilyen meg olyan az ágyban és ők már ott rá is hangolódnak az egészre. Többségük még azt sem képes megállapítani, hogy élőben mekkora egy pénisz.

2016. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert hülyék. Ne foglalkozz velük!

Egy nőnek minden életkorban igazi pasi kell, nem kis takony!

2016. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

egyrészt tudhatják már ha addig volt mondjuk több barátnőjük is, akikkel lefeküdtek.

de amúgy meg nem hiszem, hogy mindenki ezt gondolja. meg aki tapasztaltabb az segít a másiknak, ez szerintem alap. és közös érdek, hogy ügyesedjen a másik, és szokták mondani, hogy gyakorlat teszi a mestert, talán itt is így van ez :D

2016. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én 35 évesen voltam egy 21 évessel, és marha jó volt. Mondjuk eleve baromira egymásra kattantunk, így a szex is nagyon szenvedélyesre sikerült. De kellett neki mondani ezt-azt, ami egyáltalán nem baj, hiszen nem tudhatjuk, mi a jó a másiknak. Ő is mondta, hogy hogy jó neki, és eszméletlen szex lett belőle. Bár tény, hogy a szexkapcsolatom, ami már évek óta tart, egy velem egykorú pasival van, és ő nagyon tapasztalt, és technikás, de nyalni a fiatal pl jobban tudott.

Lényeg, hogy nem lehet ezt tudni előre. Ha megvan a kívánalom két ember közt, akkor sztem mindegy a kor.

2016. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valoban nem kor fuggo ahogy elottem is irtak, inkabb gyakorlat !!!


Mert a mondas is ugy szol, hogy gyakorlat tesz a mestert amit egy kis fantazia szinesit meg!


En 40 evesen sem tudok dugni normalisan....

2016. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25 vagyok és bizonyos téren van még hova fejlődnöm de vannak olyan technikáim amivel biztosan el tudom érni,hogy a lány elélvezzen. Ez csak tapasztalat kérdése és attól még, hogy egy nő idősebb nem biztos, hogy tapasztaltabb is. Ahogy előttem is írták ahhoz, hogy tudd mit szeret a másik ki kell ismerni a testét szóval egy alkalomból nem érdemes semmilyen következtetést levonni ha meg alkalmi akkor pláne nem mert a férfiak nagy része ilyenkor nem foglalkozik a nő igényeivel.
2016. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!