Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Egy sráccal jó ideje ismerjük egymást, korábban már randizgattunk, de nem jöttünk soha össze. Talán már egy éve is van, hogy utoljára beszéltünk, de nyár végén megkeresett. Heteken át filmezni hívott ( tudom ez mit jelent), kb. mikor már hatodjára írt, igent mondtam. Nem feküdtünk le ( védekezés nélkül én nem akartam), viszont elég sok minden történt. Ez volt az első ilyen, hogy igent mondtam ilyesmire, úgy, hogy rendes randi nem előzte meg, és most sok minden kavarog bennem...ezért érdekelnének vélemények, hogy gáz, hogy ebbe így belementem vagy okés volt ? 23/ L.
2016. okt. 20. 11:58
1 2
 1/12 indes ***** válasza:
100%
Az én véleményem szerint, ugye volt már ,úgymond előéletetek szóval ki lehet hagyni azt a részt. Tudtad mit akar, ahogy írtad szóval biztosan te is akartad, így meg nem gáz :D Külön taps , hogy nem engedted védekezés nélkül, a többit meg nem akarjuk tudni :D
2016. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neked sem volt senkid, neki sem, szükségletei mindenkinek vannak, miért lenne gáz?
2016. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát mert még sose csináltam ilyet, és most olyanok jarnak a fejemben, hogy könnyű lánynak tarthat-e vagy egyáltalán mit gondolhat rólam...na meg, hogy fog-e keresni
2016. okt. 20. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél könnyűvérű? Nem az első füttyszóra mentél el hozzá, amúgy ha akkor mentél volna el az sem gond csak helyén kell kezelni, hogy ez eü dugás. Más szempontból pedig ki tudja, én a párommal a második randin feküdtem le, úgy hogy előtte sem ismertük egymást, azóta együtt vagyunk vagyis 8 éve
2016. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit csak akarsz!

26/N

2016. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha nem fog keresni az sem lesz gáz? Mert nem beszéltünk meg semmit, csak annyit mondott elköszönéskor, hogy jól érezte magat velem.
2016. okt. 20. 13:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha rád nézve gáz, rá nézve is, nem a középkorban vagyunk. Sajnos él az az előítélet a fejekben, hogy egy férfinak dicsőség, ha lefekszik valakivel úgy, hogy nem akar mást tőle, a nők meg rögtön ringyónak érzik magukat.


Nem gáz, kipróbáltad, jól éreztétek magatokat, nem voltál felelőtlen, ez a lényeg.


Ilyen élménnyel is gazdagodtál, ha annyira nem vonz a dolog, legközelebb nem mész bele, ha vonz, akkor igen.

2016. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már, ez egy egészségügyi dugás volt, nem kell nagy kalandot csinálni belőle.

Ha gáz lenne, nem lenne tinder sem.

2016. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart. Végre valaki nem szexel védekezés nélkül. Az ilyen, aki meg simán végig dug mindenkit így, azt gondol, amit akar, mert valószínűleg ilyen ember. Hány éves az illető, ha szabad kérdezni?
2016. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt tudtam előre, hogy szexet akar. Csak most az foglalkoztat, hogy fog-e még keresni, főleg így, hogy nem feküdtünk le. 30 éves egyêbként
2016. okt. 20. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!