Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elmondanatok a parotoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanatok a parotoknak, hogy rossz az agyban?

Figyelt kérdés

En nagyon szeretem ot,tenyleg 2 eve egyutt vagyunk. De a szex sosem volt erossege,es az utobbi idokben mar elelvezni sem tudok.


Nem akarom az onbizalmat lerombolni. Ti mit tennetek?


19/N



2016. okt. 21. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi nemreg ota vagyunk egyutt a baratommal es o sem valami jo az agyban sot.. kb 10 perc alatt elmegy sose elveztem el nala szex kozben. En is gondolkozom h elmondjam-e neki 18L
2016. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
sztem mond meg neki hogy szar vagy es hogy kicsi a pocse. aztan dobd ki. ez nem alfahim csak egy balek
2016. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
konkrétan mi az amit nem jol csinál?
2016. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt így odavágod, hogy rossz az ágyban, és te nem élvezel el, akkor már egyszerűbb, ha rögtön szakítasz is vele!


Egy pasinak ezt így soha nem lehet megmondani, ha csak nem az a célod, hogy mostantól merevedési gondjai is legyenek.


Ha pontosan tudod, hogy mit akarsz, és mondjuk az előjátékot kevesled, akkor mondd azt, hogy abból többet kérsz. Ha szégyenlős vagy, akkor bombázd nap közben sikamlós sms-ekkel, hogy "Alig várom, hogy a szádba vedd a mellbimbóm, és gyengéden harapdáld". Egyből tudja, mire vágysz, és hogy akarod.


Szex közben is mondd el, hogy "hú, ez nagyon jó, ezt még", meg az is, hogy "Ezt gyengédebben/erősebben/gyorsabban/lassabban csináld".


Nem lesz gyors változás, de pár héten belül már érezhetően jobb lesz az ágyban, és pár hónapon belül minden úgy fog csinálni, ahogy te szereted.


Ehhez mondjuk nem árt, ha te is tudod, mit szeretsz, ha ezzel gondok vannak, akkor kezdjétek elölről tanulni egymás testét.

2016. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#11: Tíz perc alatt nem vagy képes elélvezni? Ma bajod van neked?
2016. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De a szex sosem volt erossege,"


Akkor neked se. Ja, higy csak elvárod, hogy kielégítsen de te nem teszel semmit.

2016. okt. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De en teszek. Mindent megteszek,hogy neki jo legyen. En szoktam vele elojatekoznj,o viszont velem nem,hanem csak beteszi egybol,ugy hogy meg lehet nem is vagyok kesz ra. Akkor a masik hogy hiaba mondom,hogy probaljunk ki masik pozt,mindig csak ugyanazt csinaljuk. Alig csokol meg szex kozben,de azt elvarja pl,hogy en harapdossam ot. Szeretnen,ha egy kicsit erosebb lenne,"durvabb". Az elozo partneremmel mindig durvan csinaltuk,es en azt elveztem. Eleinte meg benne volt mindenben,most viszont mar nem annyira. Egyszeruen alig varom,hogy szexeljunk,a vege pedig altalaban mindig csalodas. Nem akarom a szemebe vagni,mert tudom az nem segit. Csak az,hogy hogyan vezessem ot ra a dolgokra? Egyebkent o 30 eves!
2016. okt. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!