Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy nem lehet élni szex nélkül? Mert valamikor úgy fogalmaznak hogy "szükséglet", de ez szubjektív. Valakinek szükséges a szex, valakinek nem.

Figyelt kérdés
Szerintem a szex nem szükséglet. Mindenki azt cselekszi, amit akar.
2016. okt. 27. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Milyen baromságok?
2016. okt. 28. 16:49
 32/51 A kérdező kommentje:

"Senkit sem dugtál meg eddig annyira, hogy imádjon, és te imádd nézni ahogy élvezi, ugye?"- Szűz vagyok.

"Most pedig megpróbálod jó dolognak beállítani, azt hogy veled senki sem akar szexelni :D"- Én sem akarok. (De nem tudom hogy valaki akar-e.)

"A legtöbb ilyen ember azért nem szexel, és vallja azt a nézetet, hogy neki ez nem is kell, mert nem is tudná megkapni senkitől, mivel senki se kíváncsi rá."-Ez nem igaz. (A japán kamikázék is ideológiai okok miatt cselekedtek, így van ez bármivel)- Megtudnám kapni, de minek? (Okos ember más kárán tanul, buta ember saját kárán h@lye ember saját kárán sem)

"Kár erőlködnöd. Ideje magadba nézni, ahelyett hogy mindenféle baromsággal hitegetnéd magad :)"- Milyen baromság?

2016. okt. 28. 16:59
 33/51 anonim ***** válasza:
50%

Testi érzelem? Erről eddig nem hallottam de legyen.

Igazság szerint csak sajnálni tudlak kedves kérdező mert ezekszerint egyszer sem volt még részed jó szexben (már ha volt valaha is) .

2016. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
36%

nekem nem szükséglet, hanem nyűg.

mondjuk evés nélkül is elég sokáig elvagyok.

vannak persze szükségleteim: víz, koffein és nikotin.

2016. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kicenzúráztad a "hülye" szót?

Tényleg csak sajnálni lehet téged, mert sosem volt részed jó szexben, sőt... még semmilyenben sem.

Csókolóztál már valaha olyan nővel akibe szerelmes voltál? Szerintem még ilyen sem történt, és így állítod hogy te nem kívánnád.

2016. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Egyébként én még nem csókolóztam. (De ez nem olyan átlagtól eltérő dolog, mivel sok 19-éves férfi van a világon aki még szűz és nem csókolózott.)
2016. okt. 29. 15:12
 37/51 anonim ***** válasza:
67%
Nos így,hogy az égvilágon semmi tapasztalatod nincsen szexualitás terén a kérdésed és a magyarázataid is teljesen feleslegesek és alaptalanok.
2016. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Mi? Nem alaptalanok. Tudom hogy a szex nem szükséglet. Csak annak szükséglet, aki rászokik, de nem mindenkinek, mert valakit nem érdekel. (Ugyanis nincs benne logika sem, miért kéne szexelni? Nem játszik szerepet a létezés fenntartásában (egyén létezése, de egyébként az egyén létezhet örökké).)
2016. okt. 29. 17:53
 39/51 anonim ***** válasza:
0%
Na hát én pl csókolóztam is, szerelmes is voltam, kapcsolatom is volt, szexeltem is, élveztem is, de ha nekem azt mondanák, hogy soha többé nem szexelhetek, akkor megvonnám a vállam és élném tovább az életem. :D Ha megkérdeznék hányaid a fontássig sorrendben, akor azt válaszolnám, hogy nincs is rajta a listán. xD Eddig sem tettem egy szalmaszálat sem keresztbe azért, hogy szexelhessek, egyszerűen nem értem mi ez a nagy felhajtás, vergődés körülötte. Szóval szerintem sem létszükséglet.
2016. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
67%

A szex nem játszik szerepet a létezés fenntartásában?

Ennél nagyobb hülyeséget nem nagyobb mondhattál volna.

2016. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!