Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy nem lehet élni szex nélkül? Mert valamikor úgy fogalmaznak hogy "szükséglet", de ez szubjektív. Valakinek szükséges a szex, valakinek nem.

Figyelt kérdés
Szerintem a szex nem szükséglet. Mindenki azt cselekszi, amit akar.
2016. okt. 27. 22:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
Szerintem sem szükséglet. Nézzetek körül, az ismerőseitek között. Hány olyan van, sok éve elvált, és csak ritkán, vagy egyáltalán nem randizik. Vagy itt GYK-n a sok magányos srác, ők heti 3x szexelnek?
2016. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
És kedves kérdező, ez az indokolatlanul sok zárójelezés szükséglet? van olyan válaszod,ahol minden mondatot külön zárójelbe raktál... bocsi,csak bass*a a szemem.
2016. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:

Kérdező! Lány vagy, vagy fiú?


Igen, a szex, mint szükséglet, szubjektív. Össze lehet hasonlítani a süteményekkel. XD Mert sütit enni nem létszükséglet, de annak, aki nagyon szereti a finom habos desszerteket, annak van egy olyan vágya irányukba, ami mással nem pótolható.


Állatok vagyunk, néha ránk jön a dolog... Van akire gyakran, van akire hébe-hóba, és van olyan is, aki egyáltalán nem kívánja a szexet. De nem mindegy a minősége. Manapság szeretik az emberek strigulázni a mennyiséget - heti 3-4 alkalom, akár minden nap is - viszont a minőségről elfeledkeznek. Én inkább szexelek hetente egy kifejezetten jót, vagy ritkábban, mint hogy esténként a meccs után ecseteljek 15 percet rutinszerűen.

2016. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Azok úgy magán vélemények. (tehet spontán gondolatok)
2016. okt. 27. 22:59
 15/51 anonim ***** válasza:

Értem, köszi a választ. (attól még naagyoon felesleges ennyit tenni.) :D


Egyébként,hogy válaszoljak is..igen, van, akinek szükséglet. Nem létszükséglet mint a víz,levegő,élelem, de a kiegyensúlyozz élethez vannak,akik annak érzik. De ezt nem lehet általánosítani, van olyan ember, akinek az..van,akinek meg nem. Értelmetlen ezt a témát ilyen szemszögből boncolgatni.

2016. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. (Nem vagyunk állatok, az ember az ember, az állat az állat. Az embernek teljes öntudata van, akarata, célja, képes meghalni egy eszméért, van[lehet] vallása, van ideológiája, világképe is. Teljesen más az ember minta az állat. (Mondjuk igaz hogy sok okos tojás van, meg pali madár is.) (Én nem vallom a darwini evolúciós elméletet)
2016. okt. 27. 23:03
 17/51 anonim ***** válasza:
89%
(Ha tanultál volna biológiát tudnád,hogy az ember az állatok közé tartozik.)
2016. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Figyelj! Semmi sem kötelező ez a te életed azt csinálsz vele amit akarsz, de ne akarj másokat meggyőzni!
2016. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
A darwini evolúciós ELMÉLET. Nincs rá gyakorlati bizonyíték (Arra hogy a majomból lenne az ember, arra van hogy változik a szervezet, mert vannak rasszok). Csak tudományosabb mint a bibliai teremtéstörténet, vagy más teremtéstörténet.
2016. okt. 27. 23:09
 20/51 A kérdező kommentje:
Tehát akkor igazam van? Nem szükséglet. Illetve egyéntől függ hogy hogyan éli meg ennek a létezését, vagy valóságát.
2016. okt. 27. 23:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!