Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a húgomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a húgomat?

Figyelt kérdés
A húgom 13 éves, van neki egy 18 éves barátja, akivel facebookon ismerkedett meg. 4 hónapja járnak és a fiú már nagyon nyaggatja, hogy feküdjenek le. A húgom azt mondta nem áll rá készen, de nem akarja elveszíteni a srácot, úgyhogy megteszi. Mondtam neki, hogy ne tegye, de azt mondta nem tudom meggyőzni. Ez volt 3 napja. Azóta is próbálok a lelkére beszélni, hogy ne tegye, de ő hajthatatlan. Hogyan magyarázzam meg neki, hogy ez nagyon korai? Főleg egy 18 évessel, mert ha a barátja is 13 éves lenne akkor nem zavarna ennyire, mondjuk akkor is nagyon korai lenne. 18 éves vagyok, nekem is van barátom. Nem vagyok egy szentfazék, de ebben igazam van. A tiltás nem megoldás anyáék részéről sem, mert ha nem engedik neki, hogy találkozzon a barátjával attól még ugyanúgy megteszi, csak titokban. És inkább úgy menjen el, hogy tudunk róla, mint hogy szökdössön. Mit tegyek, hogyan győzzem meg a húgomat, hogy ne feküdjön le a barátjával?

2016. nov. 5. 12:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
A "r1b*ncozás" egy kultúrális dolog. Van, aki ettől érzi keménynek magát. Más meg tudja, hogy szánalmas puhapöths a másik, aki megdugna mindenkit, akit utána ler1b*ncozhat. Ez egy tipikus nő-gyülöleti kultúra, mint a zsidózás. Mindkét esetben a tudatlanság és a kemény-gyerek szindróma vezeti rá az egyént arra, hogy ilyen szavakat vágjon arra, amit nem tud megérteni.
2016. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
3%

#20

Ezért:

"A húgom azt mondta nem áll rá készen, de nem akarja elveszíteni a srácot, úgyhogy megteszi. "


#21

Nagyon ügyes vagy. Persze ha valaki kimondja a nyilvánvalót vagy kritikát mert megfogalmazni az csakis nőgyűlölő lehet. Elmész te a pi**ba.

2016. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22: folytassuk itt, mert nem ehhez a témához tartozik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..

2016. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os le se tagadhatnád hogy magyar vagy.


Velük kéne közölni, hogy amit terveznek az illegális, az nem jó ha a szülő tiltja a kapcsolatot. Igazából a kapcsolattal sincs önmagában gond, csak ha akarják akkor még várni kell a szexel.

2016. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

Én is annyi idős vagyok mint a hugod. Engem is érdekel hogy milyen lehet lefeküdni valakivel. Én is megtenném hogy ne veszítsem el a barátomat, DE abba nem gondol bele hogy egy 18 éves mit akarhat egy 13 évestől?!?!?! Lehet hogy a hugod csak egy menetre kell neki aztán otthagyja megalázva, megtörten. 👉lelkileg sérül a hugod.

Mondjuk oké ha nem hagyja ott de mégis 18 évesen 13 évessel du*n_i? Ez beteg...

Ebből következik hogy durván szítb@a_ssza a kis 13 évest és ez örökre nyomot hagy benne👉lelkileg sérül a hugod

Tegyükfel a srác agyával nincs semmi probléma. Csak a haverjaival fogadásból venné rá a lányt majd végre is hajtaná a fogadást. + mivan ha levideózákk az egészet és felrakjál a netre?!?! 👉 lelkileg sérül a hugod az ismerősei lenézik kiutálják majd öngyilkos lesz

És mégis ha szeretné igazán a lányt nem lenne erőszakos akkor meg hova sietteti??? Nem tud várni?

De a kérdésedre válaszolva szerintem mutasd meg a Gyk-válaszokat hugodnak először úgyis l*sz@rj_a de aztán elkezd gondolkozni...hmm hmm vajon mit akarhat tőlem ez a srác...

Aztán mivan ha terhes lesz a kis (tudom hogy utáljuk ha lekicsiznek minket de akkor is) 13 éves? Abortusz/megszüli 👉lelkileg sérült lesz a hugod. Am szerintem jelentsétek fel ezt a bálfász_t. Vagy valami barátnőjét juttassátok jobb belátásra hogy a ti oldalatokon álljon és valahogy megszerezze a hugod facebookjának kódját. Tudom gonosz dolog de az ő érdekében.

Sok sikert! A szüleiteknek mindenképp szólj!

13/L

Azért irtam ilyen hülyén néhány szót mert az autómata trágáságszűrőn fentakadt

2016. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
39%
Én még mindig a névelő célzatú atyai pofonra szavazok.
2016. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu! 13 évesen nagyon fiatal
2016. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld elmagyarázni neki az itt leírtakat. Vagy szobafogság. :D Te már 18 vagy, nem is kell, hogy "szentfazék " legyél, de te vagy a legnormálisabb a családban, valóban úgy tűnik. Én kerülném, ha lehet a feljelentősdit, beszélj a sráccal, egy korúak vagytok. Egy rendőrségre járkálás is megboríthatja a húgodat lelkileg. a probléma az - ne legyen így - hogy innen simán benne van a pakliban, hogy lefekszenek egymással titokban. Több oka van egyébként ennek, hibáztatni nem kell a húgodat, onnan kezdve hogy egy lánynak megjön a menstruációja (és még beáll pár hónapig), nem "ő" maga irányít, hanem a hormonok, és hajtja a kívábcsiság, ez az egészséges. Hogy miért tolódik ennyire előre az első mensi, nem ide tartozik. Itt viszont megnő a szülők, nevelés felelőssége. Jól írtad, ha még egykorú lenne vele a srác, oké is lenne. Ne legyen senkinek kétsége, meglepően sok 13-14 éves lány kefél már, vagy éppen pippantja le a tornatanár bá'-t, mert olyan helyes izmos jópofa. Reméljük, a húgod kimarad ebből.
2016. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
A 13 eleg durva de az en sztorim is kb ugyanez. A kiscsaj 15 volt en 20 . Minden ismerose nekunk esett anyuapuval egyetembe. Ma ott tartunk hogy ez a lany a menyasszonyom. :)
2016. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!