Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexkapcsolatot kezdeményez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatot kezdeményezek, elrontom az esélyeim egy normálisra? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2-3 hétig randiztunk, majd szakított (azt mondta később,azért, mert nem áll készen egy komoly kapcsolatra). 1 hónap múlva felvette velem ismét a kapcsolatot, azóta is találkozgatunk (kb. 1,5 hónap), de csak mint barátok.

Tudom, naiv vagyok, de abban reménykedem, idővel esetleg mégiscsak készen állna vmi komolyra... Én többet érzek iránta, néha csak úgy rávetném magam filmnézés közben...

Már gondoltam arra, hogy kezdeményezek egy barátság extrákkal dolgot. Arra szerintem vevő lenne egyébként. Tudom, hogy hosszútávon magammal szúrnék ki, mert szerintem képes lennék beleszeretni. Kérdés, hogy egy ilyen szituációból kialakulhat-e még komoly kapcsolat...

Eddig 3 komoly és 2 egyéjszakás kapcsolatom volt, de ilyen szexkapcsolatom sosem.

Mi a véleményetek?

27N (34F)



2016. nov. 17. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elrontod az esélyeidet.

Az életünkben csak annak van becsülete, amiért megszenvedtünk. Amiért megdolgoztunk. Ha valami csak úgy az ölünkbe pottyan, könnyű szívvel válunk meg tőle, ha arra kerül a sor. De amibe sokat invesztáltunk, akár anyagi, akár szellemi, vagy érzelmi szinten, az fontossá válik számunkra.

Ha meg akarod fogni ezt a figurát, ne a szex legyen a fegyvered. Hitesd el vele, hogy az élet minden területén a társa tudsz lenni. Olyan társa, amilyen nincs még egy széles e világon. Hitesd el vele, hogy a boldog élethez egyetlen kulcs van, és azt te őrzöd. A szexet pedig hagyd meg akkorra, amikor képes levenni a lábadról. Amikor képes elvenni az eszedet annyira, hogy az észérvek már nem rúgnak labdába.

Annak idején a saját lányomnak is ezt tanácsoltam.

2016. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez a válasz jó volt arra, hogy meggyőzzön, ne ugorjak bele a dologba - igazság szerint valahol ez is volt a célja ennek a kérdésfeltevésnek, hogy kapjak egy ilyen választ. Ment a zöld.

Arra gondoltam, mivel eddig nem kérdeztem, megkérdezném, hogy annak ellenére, hogy az exe vagyok, miért vette fel velem újra a kapcsolatot, holott ez nem szokás. Aztán a választól függően majd meglátom, van-e még esély... vagy inkább próbáljam "magamba bolondítani", mielőtt ezt megkérdezem?

2016. nov. 18. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!