Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek mit tegyek? (eléggé összetörtem)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel jó ideje beszélgetünk, találkozgatunk és érzem megvan az összhang meg ő is mondja, meg már csók is volt sőt egy kicsit több is. Odáig jutottunk szerdán átjön hozzánk és hát kiéljük egymás szexuális vágyait.(Ő fogalmazott így, meg állandóan olyan képeket küld meg olyanokat mesél hogy miket tenne velem stb.) Viszont ma közölte velem, hogy nem akar hazudni nekem ő még érez valamit az exe iránt és inkább szerdán vele fog találkozni, hogy eldöntse pontosan mit is akar.

Nekem azt mondta, hogy még szűz és elég tapasztalatlan minden téren és sose beszélt arról, hogy valaha is lett volna bárki is neki. Eléggé meglepett és összetört engem ez az egész, mert hülyének és becsapottnak érzem magam.

Tanácsok vélemények, hogy mit tehetnék?

Mindketten 20 évesek vagyunk.



#probléma #meglepetés #akar-e vagy sem
2016. nov. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak szórakozik veled a ribantz.

Szombat van menj csípd fel az utódját.

2016. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, megértem a dilemmád teljesen. Az írásod alapján már van tapasztalatod ezen a téren, így van?

Annyit mondhatok, hogy huszonévesként összesen 2 kapcsolatom volt, egy borzalmas és egy jó (jelenleg is tart:) ). Lett volna többször is lehetőségem, de pont olyan dolgok miatt nem vállaltam be, amik buktatók voltak. Pl az is elég, ha tökre különbözik a felfogásunk vallás terén, vagy úgy más beállítottságú. Vagy nem olyan, aki mellett el tudd ereszteni magad. Ez bőven elég ok, amit írtál. Ha nem tudja, hogy mit akar, az eléggé az elismerése annak, hogy mégsem elhatározott veled. Ha idáig jutott, akkor tuti, mert kisebb kételyek is lehettek volna, amiket még nem mond ki. De hazugságból csak nem akarsz építeni. Totálisan felelőtlen kezdés, te is tudod, később még inkább megihatod a levét. Általában mindenki tanul a hibáiból, nála ez esetben sajnos te vagy az ő példája. Most elbukott, legközelebb nem fog ennyit hazudni. Hogy az ex nem került szóba az nem olyan nagy dolog, de hogy megy találkozni vele meg hogy nem biztos... menj bele, és éld át hogy évekig méregetni fog hogy bezzeg az exe ebben épp nem ilyen, nem olyan lenne.

2016. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még az exén agyal akkor menekülj.. mert te csak pótlék leszel/vagy/voltál.
2016. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! En is egyre kozelebb erzem azt hogy ebbol mar nem lesz semmi.

Viszont nem konnyu mert ha nem is szerelmet de egy szintu szeretetet, kotodest erzek fele

2016. nov. 19. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszketett neki, te meg kapóra jöttél...volna, csak hát..
2016. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán annyit, hogy ne éld bele magad legközelebb, mert, lehet, hogy csak te gondolod komolyan, és akkor fájni fog.

Én dréhert iszom, vörösbort esténként, amúgy pálinkázom. Villás Béla mondja, ha bajod van, bonts egy üveg bort, gyújts egy gyertyát, és beszéld ki a fájdalmadat a szobádban egyedül. Hofi mondja, hogy bánat ellen egyél kását, jutubon van. Ezek közül is választhatsz.

2016. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!