Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Hadd...

Mit tehetnék ez ellen? Hadd legyek bégre boldog. Már úgy érzem teljesen összetörtem.

Figyelt kérdés

Többször is próbálkoztam fogyókúrákkal, már nem egy alkalommal...valamikor igen komoly eredményt értem el, de aztán mindig visszahíztam. Ma ott tartok, hogy nem szeretem magamat, undorok a testemtől és ez kihat az egész életemre, többek között a szerelmi életemre is. Teljes depresszióba esek, amikor strandról van szó vagy bármi másról. Nem tudom, hogy bírnám motiválni magam vagy mit kéne tennem ahhoz, hogy véglegesen megszabadulhassak a plusz kilóktól, tudom ha sikerülne, az akkora magabiztosságot adna, hogy minden rendben lenne és végre boldog és teljes életet élhetnék. Nem tudom milyen módszert alkalmazzak (Norbi update, paleo stb.). Teljesen tanácstalan vagyok. Az ismerőseim azt mondják, látszódik hogy van rajtam felesleg, de nem az a hú de sok, csak hogy van, de én nagyon kövérnek érzem magam és félek emiatt az új dolgoktól, emberektől. Azt a személyt is aki jelenleg most nekem nagyon tetszik, csak az gátolja meg szerintem ,hogy végre együtt legyünk, hogy nem vagyok "vékony". Mit tehetek ?


18/F

93 kg

182 cm


2016. szept. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az gátolja meg... Nem tudhatod. De minek lennél vékony? Kivéve, ha neked az jön be, persze. Legyél inkább egészséges, finoman izmos, jó testű. Elég baj, hogy a lányok véznák akarnak lenni...

A hozzáállásod sem OK, túlzottan rápörögsz a feleslegedre, ha ekkora motivációd van, hogy nem tudsz lefogyni? Kutakodj, kísérletezz, válts egy jó, neked való életmódra s egyél kalóriadeficitben, mozogj is... Ha kevés az izmod, akkor nincs olyan kicsi felesleged, ebből még nem nehéz fogyni, neked a kalóriaigényed sem lehet pici, mert fiatal férfi vagy és magas is, bár sok múlik az anyagcsere sebességén, de a mozgás azon is segíthet...


A paleo is csak akkor hat, ha kalóriadeficitben vagy, még akkor is, ha szénhidrátszegényen csinálod, nincs ebben semmi meglepő. De lehet, hogy egyes pontjai segítenének. Lehet, hogy más pontjai zavarnának. Nem tudhatom, milyen étrenden érzed magad jól, ez változó.

2016. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felénk 100 kiló alatt nincs férfi!

Sportolj!

2016. szept. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnálom, hogy így érzel. Az én szememben pont tökéletes a súly-magasság arányod. Persze, nem mindegy, hogy háj vagy izom. Szerintem csak mozognod kéne. Csökkenhetne a súlyod, ha arra vágysz, és az izom mindig szexi. :)

Amúgy, ha egy lányt 5 vagy 10 kiló tart vissza, akkor az levegőt se érdemel, nemhogy egy rendes férfit!!!

2016. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!