Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, ha egy idegen pasi csak úgy oda menne hozzátok, és fel rántaná a kilógó tangátokat? Nevetnétek, vagy haragudjatok rá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Azért a tökön rúgást ne keverjük ide. Van aki enyhén célozgat, és van aki egyből éreztetni is szeretné a célozgatásának súlyát. Értitek már?
2016. nov. 19. 19:37
 22/66 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező. Te mit szólnál, ha egy vad idegen a scheggedbe húzná a boxeredet?

35/F

2016. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
22-es, először meglepődnék, utána meg megpróbálnám megérteni, hogy mit akar nekem ezzel mondani, mire céloz stb.
2016. nov. 19. 19:43
 24/66 A kérdező kommentje:
Én elmosolyodnék, ezért is nem értelek benneteket.
2016. nov. 19. 19:45
 25/66 anonim ***** válasza:
95%

Te tényleg ennyire selejtes felfogással rendelkezel?

Ez kibebaxottul nem vicces és még csak nem is tolerálható!

Szent biztos, hogy gyomorszájon rúgnálak, pedig nem vagyok az agresszió híve.

2016. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
Én csak röhögni jöttem a válaszokon. :D
2016. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
93%

Mit nem fogsz fel azon, hogy ez zaklatás?

Ha célozgatni akarsz, hogy tetszik a lány, akkor mosolyogj rá, szólítsd le, bókolj neki, tudom is én, de a tangaráncigálás NEM VICCES.

2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Komolyan nektek már minden zaklatás.. Nem megerőszakolásról van szó, csak egy intenzívebb közeledésről.
2016. nov. 19. 21:41
 29/66 anonim ***** válasza:
96%

Ha intenzíven akarsz közeledni egy lányhoz, akkor simogasd meg a vállát. Hidd el, egy ismeretlentől az is épp elég intenzív.

Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz: rettentően primitív ötlet a tangaráncigálás. NINCS olyan nő, akiben ez pozitív érzéseket keltene, azt elhiheted.

2016. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
96%

Meglepődnék, mert nem hordok tangát.

Egyébként nem üvölteném le a fejét, nem ütnék-rúgnék szerintem, mert nem az a fajta vagyok. Viszont nem tartanám viccesnek még egy baráttól sem, pláne egy idegentől. Halálra rémülnék. Az lenne az első gondolatom, hogy mit akar ez tőlem, meg akar erőszakolni, bántani akar? Onnantól kezdve lehetett az poénos neki, én a 10 méteres közelébe többet nem mennék.

2016. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!