Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, ha egy idegen pasi csak úgy oda menne hozzátok, és fel rántaná a kilógó tangátokat? Nevetnétek, vagy haragudjatok rá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Ugyan már...
2016. nov. 20. 00:01
 32/66 anonim ***** válasza:
87%
Majd meglepodsz ha valakivel ezt megcsinalod... Majd o is csak viccbol tokon rug, mert az vicces es annak kereteben meg egy hatalmas pofont is kapnal hogy erezd a torodest...21L
2016. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
94%
Ha tetszik neked a lány, akkor udvarolj, ahogy egy férfitől elvárható, ne pedig általános iskolás módjára hülyéskedj. Ez oviban, kisiskolában nézendő el, de ha a nevelők észrevennék, akkor is megdorgálnák a pimasz kisfiút, hogy ilyet nem csinálunk a lányokkal...
2016. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
91%

Elkeserítő, hogy ez neked vicces és még te vagy felháborodva, hogy nekünk nem az...

Óvódás szint...

2016. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
96%
Nem ugyan már. Te könnyen mondod hogy könnyű, de belegondoltál valaha is abba, hogy a lányok nem gondolatolvasók, és nem tudják hogy viccből csinálod? Vagy tájékozódsz a nagyvilágban, hogy tudd, hány lányt erőszakolnak meg? Honnan kéne a szerencsétlen lány tudja, hogy te nem egy erőszakoló vagy? Mert ez a közeledés pontosan arra utal... Egy erőszakoló szerinted hogy közelít egy lányhoz, mond egy viccet és megsimogatja a vállát? Nem. Ilyen módon.
2016. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
95%

biztos megütném.

egyébként meg nem lóg ki. és nem is tanga. akinek kilóg.... az elég ciki. meg rángatni is elég ciki.

mikor fogtok felnőni, fiúk?

2016. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem én haragudnák rá.
2016. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
34%

Amikor rövidnadrágban voltam volt már ilyen velem de először azt mondtam hogy bmeg, amire az volt a válasz hogy rendben, én meg csak nevettem :D


17/L

2016. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi vagyok! Lányként eltakarnám a seggem, és nem lógna ki a bugyim. De ha véletlenül kilógna valahol kicsit, és hozzáérnél szétrúgnám a csúnyádat az tuti!
2016. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet csak egy kretén kérdezhet! Igaz nem írtad, hogy nem vagy az!
2016. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!