Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, ha egy idegen pasi csak úgy oda menne hozzátok, és fel rántaná a kilógó tangátokat? Nevetnétek, vagy haragudjatok rá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
98%
Ez hagyján de ha én ilyet tapasztalnék férfiként, és nem kell hogy a lány a barátnőm legyen, odamennék és úgy nyakon vágnának hogy szívószállal innád a levest utána.
2016. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
77%
Csak én találom nagyon szexinek ahogy a csajok itt kikelnek magukból? :D Megnézném ahogy szétvernek közösen "kedves" kérdező :D
2016. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Tetszik nekik, csak itt játsszák a "szentet".
2016. dec. 7. 01:39
 44/66 anonim ***** válasza:
92%

A hülyének hiába mondod hogy hülye, ha túl hülye hogy felfogja.

Nem tetszene nekünk. Senkinek se tetszene. Minek írtad ki a kérdést, ha teljesen biztos vagy abban hogy erre ragadnak a nők, és amikor sorozatosan kapod hogy ez hülyeség, nem hiszed el?

2016. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
93%
A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert meg kell küzdened azokkal, akik nem rendelkeznek vele!
2016. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Még a pasimat is megverném, legalábbis kiakadnék rajta, ha ilyet csinálna velem az utcán. Ne így csajozz, ez senkinek nem jön be. Ajánlanék neked a jó pszichológust, hogyha még ilyen "kemény" válaszok után is viccesnek találod idegen emberek zaklatását.

Nem gondolom, hogy te ellenkező esetben nem lennél vele így mint mi. Lehet, hogy most azt mondod, de a való életben biztos, hogy te neked is negatív lenne az első reakciód és a második is.

Viszont, ha valamiért mégis továbbra is szórakosztató dolognak látod az efajta közeledést akkor sürgősen balagj el szakemberhez.

2016. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
94%
Én még oviban csajoztam úgy,hogy meghúztam a kislányok haját ha tetszettek. Szerintem te értelmileg leragadtál azon a szinten. Nem kicsit gáz a dolog. Talán majd kinövöd.
2016. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
92%

1; Kipróbáltad már?

2; Még mindig élsz?

3; Orvoshoz mikor akarsz menni?

2016. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim válasza:
100%

Van egy betegség,aminek nemtom a nevét hírtelen,de azzal jár,hogy az illető nem érti az emberi viselkedést,nem képes beilleszkedni,csak komoly tanulás árán,ha hajlandó rá.

Pszichológus kezeli az ilyeneket. Állandü fegyelet kelll melléjök,aki eltudja magyarázni ez miért így és nem úgy. Még ha nem is értenek vele egyet megtanulják,már ha szándékukkban áll.

2016. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
46%
nevetnék
2016. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!