Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol keféljünk? Tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keféljünk? Tapasztalatotok van búvóhellyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hely kéne, de sajnos se nálam se nála nem lehet. Gondoltam a hotel szobára stb... De rátaláltam ezekre a búvóhelyekre amik akár egy két órára is bérelhetőek. Jó az ilyen, valakinek élménye van ezzekkel kapcsolatban?
2016. nov. 20. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mennyire jó? Nem nyaralni, hanem b-szni mentek!
2016. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam :D. Nem... Miért te dugnál akárhol?
2016. nov. 20. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy nézegetem az árakat 1-2 ór aannyiba kerül majdnem mintha egy éjszakát fizetnél egy szállásért az Airbnb-n BP-n belül.

Már 5000ért is kapsz egy privát szobát 2 főre 1 éjszakára.

Azért csak jobb ha egész éjszaka kefélhettek 5000 forintért, minthogy kifizetsz 4000-et 2-3 óráért.


Tessék : [link]

Van ahol még felmehetsz wifire is :D

2016. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy akárhol, de egy dugásra kitalált helyen igen, dugnék.
2016. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, világos köszi. Majd figyelem az ár érték arányt is :D.
2016. nov. 20. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Vettem már ki pár órás szobát, nekem megérte, tiszta , steril, új volt 4500-/3-4óra
2016. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek "megcsalom a feleségem" szaga van. Tévedek?
2016. nov. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!