Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak akkor hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak akkor hajlandó engedni az anál szexet ha kipróbálom a butt plugot. Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

Az azert nem ugyanaz kedves utolso!

Azt a lyukat nem arra talaltak ki mert Te is azon tolsz ki valamit rendszeresseggel es ezen van a hangsuly, hogy KI!!

2016. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Akkor miért nem leget egyértelműen közölni? Minek ez a hagyom ha cserébe én is megdughatlak műbránerrel baromságnak?
2016. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Hogy a kisfiuk is erezzek amit a lanyok...
2016. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13:54 gondolom azért, mert a fiú nem ért az egyszerű nemből... Jaj szegényt megzsarolják a szexszel. Az nem baj, hogy ő olyat akar ami a lánynak rossz?? Ebben az a legnagyobb poén, hogy a fiúnak mindenképpen jó, ha bedugja jó, ja a prosztatáját ingerlik, az is jó. Ja hogy a lány meg az ő élvezete ebben sehol sincs? Az mindegy, mi?
2016. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én bevállalnám.

Mondjuk attól is függ, hogy mekkora. Ne engedj nagyobbat, mint a saját p.öcsöd!

Így korrekt :D

2016. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

"Jaj szegényt megzsarolják a szexszel."


Csak én érzem ezt felháborító pofátlanságnak?


" Az nem baj, hogy ő olyat akar ami a lánynak rossz??"


Ha annyira rossz lenne neki teljes mértékben kizárná, nem kötné feltételekhez.


" Ebben az a legnagyobb poén, hogy a fiúnak mindenképpen jó, ha bedugja jó, ja a prosztatáját ingerlik, az is jó."


Miért jekented ezt ki kategórikusan? Ennyi erővel a csajnak is lehet jó.


" Ja hogy a lány meg az ő élvezete ebben sehol sincs?"


Ki mondta, hogy nincs.


" Az mindegy, mi?"


Kb

2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez nem totó, ez kőkemény anatómia. Prosztatája csak a férfinak van.
2016. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És?
2016. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én simán benne volnék ilyenben még akkor is, ha nem kapok cserébe anált. :) Már csak azért is, mert egy butt plug tök jó érzés a popsiban, ha nem túl nagy. :) Kellemes a prosztatának. Én szoktam használni, imádom. :)
2016. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele olyanba... viszont van sok olyan nő aki ezt szereti és elfogadja és bele is megy. Max találni kell rá vevőt. Kinek a papné kinek a paplan.

Hozzám biztos nem nyúlna egy nő se úgy.

2016. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!