Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsoltaom (pár napos) és szeretnénk lefeküdni. Nagyon szeretjük egymást és őszinték is vagyunk egymáshoz. Én még szűz vagyok, a csaj meg már valószinűleg nem. Nem tudom hogy elmondjam e neki hogy szűz vagyok, vagy ne. Mit tanácsoltok?

2016. nov. 21. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19/F
2016. nov. 21. 22:52
 2/11 RRR ***** válasza:
52%
mond el szerintem
2016. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell érezned, hogy a lány mit szólna hozzá.

Kérdezd meg, hogy volt-e már szűz sráccal?

És ha naaaaa neeee! a válasza, inkább recskázz egyet a szex előtt, hogy ne durranj el túl hamar, és vágj bele!

sok sikert!

2016. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgyis kiderül.....:)
2016. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

19 éves férfi létedre szűz vagy - ez miért hátrány? Ne légy már hülye, nem 40 éves vagy, vagy annál több, hanem csak 19 éves.

Mondd el nyugodtan, de úgyis rájön... .

2016. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Kérdezd meg, hogy volt-e már szűz sráccal? "


Bármelyik idióta kitalálná a barátnő helyében, hogy a kérdező miért kérdezi ezt tőle.


Kérdező: Ha tényleg van tapasztalata a csajnak, akkor simán vágni fogja, hogy neked meg nincs. Szóval csak az a kérdés, hogy mikor és hogyan tudja meg. Szerintem egy alkalmas pillanatban lazán benyögheted előtte, hogy "ja, nekem ez lesz amúgy az első, szóval légy kíméletes".

2016. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

'Van egy friss kapcsoltaom (pár napos) és szeretnénk lefeküdni. Nagyon szeretjük egymást és őszinték is vagyunk egymáshoz."



😆


" Én még szűz vagyok, a csaj meg már valószinűleg nem"


Szereted de nem a barátnőd csak efy csaj. Gratulálok. Kus takony. Mellesleg alapszabály ha dugni akarsz akkor erről kussolsz.

2016. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Attól még, hogy párszor széttette nem biztos, hogy annyira profi.

2016. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pár napon kapcsolatban hogy lehet nagyon szeretni egymást? lololol
2016. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pár napos kapcsolat és már szexeltek? Az igen, nem ribizli a csaj, áh dehogy.


"Nagyon szeretjük egymást és őszinték is vagyunk egymáshoz. " Pár napos kapcsolatban nem hiszem, hogy annyira tudnátok egymásról már mindent. És ha ez így lenne, akkor nem paráznál ezen, nem tőlünk kérnél tanácsot, ha ismernéd annyira, akkor tudnád hogyan fog reagálni.

2016. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!