Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol viselkedhet velem ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol viselkedhet velem ilyen modon a baratom?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratomrol tudni kell hogy nagyon izmos es jo teste van e mellett szinte tokeletes arccal van megaldva. En meg egy igazan atlagos termeszetu lany vagyok szebb arccal. Ja es tavkapcsolatban elunk. O Kispest en Szolnok. A problemam a mostanaban elofordulo viselkedese. Igazabol momdja hogy szeret. Es foglalkozik a lelkemmel. Ez igy is van neha. Viszont elofordul hogy csunyabban beszel velem. Nem karomkodik hanem amikor szeretkezunk mondja kozben hogy az *oromlanya* (csunyabb fogalmazassal mondta) vagyok meg stb. De nem is ezen akadtam fel.. hanem egy ideje nem szeretkeztunk. (tanulas korhaz temetes stb) es mondta h nagyon hianyolja.. es hogy o jon csak sz*pjam le. Mondom ez olyan mintha egy olcso *oromlannyal* beszelnel. Mert tulajdonkeppen ez azt jelenti h jossz 'elvegzem a dolgom' es mesz. O: hat igen:))) es igazabol sokszor beszel a szeretkezesrol. Jo fontos egy kapcsolatban nade ennyire? Es mondja h akkor majd o le fog fekudni massal mert mar igenyli (csunyabban fogalmazott)... mint emlitettem egesz jol nez ki. Sot. Vajon van mas? Vagy megcsal? Mi lehet. Kerlek segitsetek!!!!:(((

2016. dec. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak a szexért van veled ha olyan jelzéseket tesz, hogy ha nem fekszel le vele akkor megteszi mással. Próbáld megbeszélni vele is személyesen is, de valószínűleg ilyen marad, mert a testével könnyen tud hódítani.
2016. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem úgy, hogy sokat számítanál neki. Szerintem ne pazarold rá az idődet, keress egy normális srácot aki megbecsül.

Ha együtt fogtok maradni, az sem fog sokáig tartani.

35/F

2016. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fa**szhuszaroktol mi a jo redvas kekeslila eget szeretnetek ugy megis, hogy meg idejossz meditalni meg aggodni is miatta? A csavo tok nyilvanvalo hogy kb. annyiba nez teged mint egy taknyos zsepit, akinek max. annyi az erteke, hogy neha le tudja pippantani.
2016. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a finom lelkedet, ez így nem fog hosszú távon működni.

Csúnyán beszélni szex közben tud izgató lenni akár nőnek akár férfinak.

Nálatok neked nem, neki igen.

Ha régóta nem volt szex, akkor baromi jól tud esni egy gyors szopás is, amitől érezheted magad jó feleségnek, olcsó qrvának, meg vagány csajnak is, fejben dől el.

Viszont, ha a barátod mást tömködne, akkor nem a lelkeddel törődne, hanem hallgatna róla.

2016. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!

Van okom felni?...

2016. dec. 4. 08:38
 6/6 A kérdező kommentje:
+ ha rakerdezek mondja h nem kellene mas mert szeret. De megis dokszor ugy kezel mint egy ocska qrvat.. lehet h csam azert mond 'szepeket'hogy bedoljek neki es vele maradjak?
2016. dec. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!